Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dragi nasi muski clanovi, zanima me da li ste regulisali vojnu obavezu, ako ne, zasto ne i kada nameravate?
Sta mislite o civilnom sluzenju vojnog roka i vojsci uopste, da li vas drugari plase kojekavim paranoja pricama, kakve utiske vucete iz tog perioda...?
Mnogi drugari mi kazu da je tesko, ali da na kraju ostaju samo lepe uspomene, secanja na smesne situacije i uvek se zaradi po koje prijateljstvo za ceo zivot, jer teski uslovi i problemi koji okupljaju vecu skupinu ljudi uvek dovedu do velikog zblizavanja.. Uopste, oskudni uslovi, neprestana aktivnost i celicna disiplina iz ljudi izvlace ono najbolje, ali i najgore, ravnodusnosti nema
Vecina cak kaze da se dosta promenila nakon vojske, retko ko ostane isti, pojasnite nam i to malo...
Mozda imate neku anegdotu?
Inace, kako su vase lepse polovine prebrodile vase odsustvo, a kako vi?
Hajde, raspisite se
Tirkiz treba da odgovoris,a ne da pises jel lepa tema ili nije!
Svaku temu okrenes,molim drzi se teme :D
Bio sam u JNA u Koprivnici 85/86

najgluplje izgubljeno vrijeme....ne ponovilo se nikome.....
Lepa tema 8)

kako stvari stoje mozhda i taktichka... 8) 8) 8)

naravno da sam vojnik sretje i da me metak netje...lol... a, gde bio i shta radio:

bio i dan danas lichno i personalno obezbedjenje Djenerala Mladitja, ko ne veruje neka pita Ratka... winkwinkwink
Bio sam vojnik u JNA pre mnoooogo godina. Vise od 20.

Odsluzenje vojnog roka je u mnogo cemu slicno bilo kojoj situaciji u kojima se nalazimo u zivotu. Vojska ima posebnu, svoju logiku. Ko tamo ode sa predrasudom da ce da mu bude tesko, bice mu jos teze....
vise od 20.
...

Jeste. wink

Opet neka prepisana tema? roll

Sad tju da googlam pa da je nadjem.... wink
Samo ti bako trazi,dok je nadjes izbice jos koji rat ovde lol
A šta da se priča . . . i tu sam bio državni zamorac. Pre mene se "služilo" 12+3, posle mene 12 meseci.

Naravno, ja sam bio u klasi koja je popunila jaz i ljuštio 15 meseci.
Mozda i ima da se prica,ili vi to ljubomorno cuvate wink
nikad u vojsku, bolje da sedim gajbi 6 meseci i da ne izadjem napolje nego da potrosim na vojsku... OTADBINA TE ZOVE!!!ma ku*ac moj otadzbina..
kad u vojske Simke krene..........cela zemlja se trese 8)
A šta da se priča . . . i tu sam bio državni zamorac. Pre mene se "služilo" 12+3, posle mene 12 meseci.

Naravno, ja sam bio u klasi koja je popunila jaz i ljuštio 15 meseci.

Puuu majku mu... Mene ista ta sudbina davne 8X. uFati... I sto je najgore, sluzio u Dezeli, gde su vojnika cenili kao evil
Kombinacija da ne moze bolja biti i s'toga kazem... Ne ponovilo se...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:58 pm.