Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Temu ovu otvaram za Tirkiza,posto svaku temu pretvori u neki duel,i da se ne bi tema pretvarala u sve i svasta,ovde moze da pise do mile volje i da deli besplatne savete!
Sunce i ti mozes sad da objasnis Tirkizu neke stvari!
Vise nemam nameru nikog opominjati,ali je veoma glupo da on na svakoj temi kaze puno a najmanje u vezi teme,a svakog zna bar za nesto da opomene!

Pozz svima!
..... shock ...... roll

Jednom cu da se naljutim i bojkotovacu forum par dana evil
Sta se becis,kad je to istina,povredjujes ljude na Forumu,nemas nekad meru ni granicu!Niko te ne dira,svi mi umemo da se salimo ili da budem,o ozbiljni zavisi koja je tema ili sa kim razmenjujemo misljenja!Ja svakog postujem/jer ovde ima starijih i zrelijih ljudi,koji mi roditelji mogu biti/i pazim da nikog ne uvredim!
Sta se becis,kad je to istina,povredjujes ljude na Forumu,nemas nekad meru ni granicu!Niko te ne dira,svi mi umemo da se salimo ili da budem,o ozbiljni zavisi koja je tema ili sa kim razmenjujemo misljenja!Ja svakog postujem/jer ovde ima starijih i zrelijih ljudi,koji mi roditelji mogu biti/i pazim da nikog ne uvredim!

Ma, koga sam uvredio?Ti si letos pisala da je devojka u vezi sa nekim iz Bosne, a posto zivi na moru, pomislio sam da joj je dragi pomorac, onda za trudnocu sam saznao od tebe, na forumu, koga sam i kada povredio?Ti jesi mene par puta, 8)

Ma, koga sam uvredio?Ti si letos pisala da je devojka u vezi sa nekim iz Bosne, a posto zivi u na moru, pomislio sam da joj je dragi pomorac, onda za trudnocu sam saznao od tebe, na forumu, koga sam i kada povredio?Ti jesi mene par puta, 8)

Bela je imala pravo pisat da je moj muž Bosanac,jer Bela zna za sve od samog početka,a ti si sam donio zaključak da je moja trudnoća rezultat ne znam ni ja čega....
A Bosanci ne žive samo u Bosni....
I ne živim u na moru nego na moru!!!!
Pa sta ti imas da mislis/sta je on/Znas sta ja se na tvoj nivo ne mogu spustat,ja jesam mladja od tebe,ali sam puno zrelija,dokazao si na mojoj prethodnoj temi,gde si hteo da ispadnes faca pa si ispao/lazov/I vise da ne pises ko mene voli ili ne voli,bolje brini ko tebe voli ili ne voli,gledaj sebe,manje zaviruj u tudju avliju!
Greska!Zivis u malom gradu na obali mora lol
A sta se ljudi toliko kace za te Bosance to je jako nekulutuno i oni su ljudi kao i mi svi!I jako je glupo raspravljat o necijem zivotu,a drugi to citaju!

da ali pogledaj šta si ti napisao,ipak si ti taj koji uvjek govori kada neko pogrešno razdvji riječi ili tako nešto....

Pometi prvo ispod svog praga

da ali pogledaj šta si ti napisao,ipak si ti taj koji uvjek govori kada neko pogrešno razdvji riječi ili tako nešto....

Ovde si pogresila kod onog "Razdvji"(ali oprosteno zbog tibe)
8)
Kupi mu metlu prvo ili ga nauci tome

Ovde si pogresila kod onog "Razdvji"(ali oprosteno zbog tibe)
8)

To je namjerno napisano da me ti možeš ispravit....
Temu ovu otvaram za Tirkiza,posto svaku temu pretvori u neki duel,i da se ne bi tema pretvarala u sve i svasta,ovde moze da pise do mile volje i da deli besplatne savete!
Sunce i ti mozes sad da objasnis Tirkizu neke stvari!
Vise nemam nameru nikog opominjati,ali je veoma glupo da on na svakoj temi kaze puno a najmanje u vezi teme,a svakog zna bar za nesto da opomene!

Pozz svima!

Mislim da je pravilnikom foruma ZABRANJENO otvarati teme gdje se proziva neki clan foruma,ili gresim????

A ako nije,izvini.....ako jeste,napisat cu poslije.....
Tema je otvorena NE da bih ja Tirkiza ili bilo koga prozivala,vec sve ono sto Tirkiz ima da kaze drugima neka kaze tu,a ne da kvari teme!
Koliko ja znam zabranjeno je iznosit javno bilo sta iz privatnog zivota/drugih clanova/a to neki rade!Malo bolje obrati paznju na teme,sta je doticni pisao i bice ti jasno zasto sam temu otvorila!

Pozz
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:49 pm.