Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

mislim na neku svoju osobinu, koja Vam smeta ali ne mozete da uticete na nju....Ja bih promenila neku svoju naglu reakciju, kada se iznerviram da ne planem odmah, nego da izbrojim do TRI. Bas burno reagujem kada me nesto iznervira i posle se kajem...( Izvinjavam se ako ovakva tema vec postoji )
mislim na neku svoju osobinu, koja Vam smeta ali ne mozete da uticete na nju....Ja bih promenila neku svoju naglu reakciju, kada se iznerviram da ne planem odmah, nego da izbrojim do TRI. Bas burno reagujem kada me nesto iznervira i posle se kajem...( Izvinjavam se ako ovakva tema vec postoji )

Znaci , zao Ti je kada planes na mene bez razloga?

Tongue
Za tebe Ne,i to se ne odnosi na virtuelni svet wink
ja sam savrshen, nita ne bih menj'oSmile))
"Nista ja tu ne bi dirao" lol reče Čola

nažalost isrcepeli smo i ovu temu roll
Ostala si uvek ista........ jedina zena na putu mom'.......... lol ))
Ne bih nista menjala... takva sam rodjena takva cu i umreti.
Volim sebe onakvu kakva jesam, a vole me i drugi................................. i bash mi je superSmile
Samo mogu da se potrudim da kontrolisem svoj temperament kada
je to potrebno.
Najgore je kad covek nije zadovoljan samim sobom i pozeli da bude neko drugi....Svi smo mi sa manama niko nije savrsen, ali volim to sto jesam, a vole me i drugi......zato ne bih nista promenila. 8)
Najgore je kad covek nije zadovoljan samim sobom i pozeli da bude neko drugi....Svi smo mi sa manama niko nije savrsen, ali volim to sto jesam, a vole me i drugi......zato ne bih nista promenila. 8)

a, takvi kao ti garant uvek insistiraju kod partnera da on neshto menja na sebi, pa makar da malo manje gleda fudbali ili josh gore:

nikako da se ne okretje za kratkom suknjom...lol... winkwinkwink

a, takvi kao ti garant uvek insistiraju kod partnera da on neshto menja na sebi, pa makar da malo manje gleda fudbali ili josh gore:

Ti si se pravo okomio na mene.......ali neka bas mi prija.....
sto se on ne bi okretao, kad se okrecu i za mnom..sve je to prirodno, samo da ne bude posle ono.....Tudje hocu, a svoje nedam ..... winkwink

sto se on ne bi okretao, kad se okrecu i za mnom..sve je to prirodno, samo da ne bude posle ono.....Tudje hocu, a svoje nedam ..... winkwink

u mojoj dinastiji uvek se znalo ko nosi mooshke tjega, a sad ako si ti radodaLJka, samo daj...lol... winkwinkwink

u mojoj dinastiji uvek se znalo ko nosi mooshke tjega, a sad ako si ti radodaLJka, samo daj...lol... winkwinkwink

Ne radi se o davanju, nego o postovanju suprotnog pola.....
a volim kad musko nosi muske gace..sto jes jes......
A to radodaljka nemoj da upotrebljavas u mom prisustvu....da sam neki namcor mogla bih se i naljutiti...ok?
winkwink
Ja bih rado promenio novcanik koji nosim sa sobom.... za neki puniji... lollol
da sam neki namtjor mogla bih se i naljutiti...ok?

na mene, eee to se od tebe nisam nadao, samo shala mala, a nisi ni svesna koliko poshtujem istinske dame... winkwinkwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:49 am.