Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ovde profesionalac ... u glumi... u pisanju,narocito PROFILA. Koliko posto su istiniti??????
ovde profesionalac ... u glumi... u pisanju,narocito PROFILA. Koliko posto su istiniti??????

Profesionalac je onaj ko za svoju aktivnost dobija novčanu naknadu. Pa proizlazi da bi to eventualno mogao/la da bude Admin/ka.

Istinitost profila? Pa ako neko napiše više od jednog profila, a razlikuju se, neistiniti su (barem) za razlike. Obzirom da ne znam o kome se radi . . . prepuštam ti da izračunaš procenat. (ovo je matematički pristup)

Kao poštovalac Tata Freud-a moram da primetim da zbog "Nelagode u kulturi" i mehanizma sublimacije (i još nekih džidža bidža), svaki profil je neistinit za količinu poremećaja koju nosi profil (pojedinačno).
Treba primetiti da profili u oku posmatrača profili su netačni za onoliko koliko je i sam posmatrač neispravan.
Koliko posto su istiniti??????

3.72%...
39, 2.......... rekla bih ja..... lol
pojma nemam , ne razmisljam o tome wink
Ne opterecujem se takvim glupostima i ne zanima me 8)
sve sami politicki odgovori Tadic place ya vama
A vidim neko mi skopirao profil!
Budale ostaju uvek budale :x
[quote="letach"]ovde profesionalac ... u glumi... u pisanju,narocito PROFILA. Koliko posto su istiniti??????

Zini da ti kazem....... lollol
Eh, Nikita, Nikita...
ccccccccccc
"Danijela74" kaže...
[quote]ovde profesionalac ... u glumi... u pisanju,narocito PROFILA. Koliko posto su istiniti??????

Zini da ti kazem....... lollol

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(http://www.freelayouticons.com/smilies/Tongue/1/tongue0020.gif)

Kako za koga... mrgreen Njaaak!!!

Profesionalac je onaj ko za svoju aktivnost dobija novčanu naknadu. Pa proizlazi da bi to eventualno mogao/la da bude Admin/ka.

Istinitost profila? Pa ako neko napiše više od jednog profila, a razlikuju se, neistiniti su (barem) za razlike. Obzirom da ne znam o kome se radi . . . prepuštam ti da izračunaš procenat. (ovo je matematički pristup)

Kao poštovalac Tata Freud-a moram da primetim da zbog "Nelagode u kulturi" i mehanizma sublimacije (i još nekih džidža bidža), svaki profil je neistinit za količinu poremećaja koju nosi profil (pojedinačno).
Treba primetiti da profili u oku posmatrača profili su netačni za onoliko koliko je i sam posmatrač neispravan.

e, sos ovim se slažem
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:34 pm.