Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako da objasnim svojoj drugarici da svog muza ostavi glavom bez obzira?

Kako da je ubedim da batine koje dobija nisu dokaz njegove velike ljubavi prema njoj, nego puko izivljavanje?

Kako da joj dam snagu da dete koje nosi sa njim, ima pravo da zivi srecnim i zadovoljnim detinjstvom?

Mogu li ja ikako da uticem na nju, jer ona i posle svih preplakanih suza i neprospavanih noci i dalje tvrdi da ga i pored svega voli?

Na zalost, nasilje u porodici je toliko cesta pojava, iako je dobro skriveno iza zatvorenih vrata. Desava se i u komsiluku, i rodbini ili nama samima. Kako se izboriti protiv nasilnickog ponasanja?
Ko tebe sakom ti njega ciglom!
Pa, valjda ima nekoga od porodice ko moze da je zastiti (pod uslovom da ona to zeli)?!
Brat jedne moje prijateljice je to resio ovako:
Muz kada joj se napije negde ona redovno sutradan bude plava oko ociju. Bratu je to jednom dosadilo, pa je u dogovoru sa ocem zeta napio. Sestru poslao kuci (roditeljskoj) a on otisao u njihovu i legao u spavacu sobu. Mozete misliti sta je bilo kada se muz vratio pijan kuci. Nikada vise se nije pomirila sa njim a on nikada nije zaboravio tu noc.

Nasilje u porodici je veoma ozbiljan problem kome se kod nas, nazalost, ne posvecuje dovoljno paznje.

Porodica je kljuc svega. Ono sto poneses iz kuce pratice te ceo zivot. Zene koje imaju podrsku porodice manje trpe nasilje.

Kome ruka jednom poleti, letece uvek. Mnogo razgovora, mnogo ubedjivanja, objasnjavanja, jednom recju strpljenja potrebno je da se zena koja misli da voli siledziju odluci da ga napusti. Mnoge zene se plase da napuste takve muzeve.

Dok sama sa sobom ne resi da ne zeli vise da trpi nasilje, ne mozes nista.

Ja ne bih ni pokusavala da je nagovorim. Za moj rezon to su mazohisti. Ne razumem kako mozes voleti nekoga ko te psihofizicki povredjuje?! Glupost!
Ako ona misli da je on voli svaki put kada je naplavi, sta onda uopste pricati sa takvom osobom??!!
Moj kum je namlatio zeta pa dobio nekoliko meseci u Padinskoj skeli. Ista policija koja je njega u'apslia nije 'tela da 'apsi namlacenog kada je udario zenu.....
Svako bira svoj put, tako i tvoja drugarica ima pravo da bira svoj,
ako voli batine onda OK , ako ne onda ce sama otici .
Svako bira svoj put..... rollrollroll
Najgori izgovor je kada zene ostaju sa nasilnikom "kao"zbog deteta
Od koga si prepisala ovo, bela?
Popravljas se! Mozda i bude od tebe nesto! twisted
Ako se forum tretira kao neka vrsta porodice, a sa nasiljem nikako ne izlazimo na kraj . . . možda je ovo jedno od poslednjih mesta gde bi trebalo potražiti odgovor na postavljeno pitanje. lol

(p.s. twisted )
Popravljas se! Mozda i bude od tebe nesto! twisted

Ako bas zelis da znas tu temu sam pronasla na ovom forumu.
A Ti Marija ostani zlobna kao i do sada sto si bila. twisted
Kada moze da kopira Nikita72 mogu i ja. roll :D lolshock

I Ti i Nikita ste vrlo autenticne i obe ste zaduzile ovaj forum, a Marija je samo bila dobronamerna, sumnjam ja da ona misli da Vas dve prepisujete teme.
@Bella ko je to nama ponovo dosao na 2 posta, gde su ostalih10000 ,hm? 8) Znao sam ja da imas protekciju kod admin, sada si i plavusa postala?ccccc Tongue
Belo draga, zasluzujes ti bolji forum od ovog.
Ja bi se vec ovavno pokupio!

Nikita kopira sa vojvodinacafe, Nkita kopira sa vojvodinacafe!
TongueTongueTongue

Danasnju povecanu citanost ovog foruma mozes zahvaliti meni!
twistedtwistedtwisted

Nadam se da sam nekima izmamio mimiku na lice, ma kakvog predznaka!

Nikita dusho, tebe cekam na kaficu, sutra u 20 na Petrovaradinu kod benzinske pumpe. Ako nam se ruke kojim slucajem opet dodirnu, pa eto lepog primera cemu moze da dovede net flert!
wink

Doticna osoba nisam ja,nego je kopirao moj profil!
Nisam toliko bolesna da otvaram dva ista profila 8)

I Ti i Nikita ste vrlo autenticne i obe ste zaduzile ovaj forum, a Marija je samo bila dobronamerna, sumnjam ja da ona misli da Vas dve prepisujete teme.
@Bella ko je to nama ponovo dosao na 2 posta, gde su ostalih10000 ,hm? 8) Znao sam ja da imas protekciju kod admin, sada si i plavusa postala?ccccc Tongue

Tirkiz pa na tvoju zalost ova iznad nisam ja :x
Pa ti sve znas kako sad neznas ko je duplirao moj nick :?
A usput malo bolje procitaj post doticne i bice ti sve jasno roll
Boze koliko je neko jadan :? :o
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:08 am.