Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Cesto kada pregledamo albume sa fotografijama, novijim ili starijim, uhvati nas neka nostalgija, pa cak izmami i suze iz ociju. Kada gledamo slike iz proslosti, uglavnom iz detinjstva, prosto se stopimo sa likom koji je na slici,uzivimo se u taj predeo, ili bar ja tako reagujem!!
Interesuje me kako se vi osecate kada gledate takve fotografije, kakva secanja u vama probude, da li osecate da ste nesto od tog perioda do sada propustili u zivotu, prosto, da li osecate neku bliskost sa likom ispred vas?
Meni u zivotu uspomene, u svakakvim oblicima mnogo znace, a fotografije su jedne od najvernijih.Da li i vama toliko znace?
Naravno da nam znace koliko i tebi, mozda cak i vise. Svakom fotografijom vracaju vam se svi lepi trenuci i vreme provedeno negde i sa nekim a mozda i sami. Opisuje vas i vreme, onaj trenutak srece uhvacen u datom trenutku. To je nesto sto samo vi znate i osecate Smile)
Fotografija imam poprilično, a gotovo ni na jednoj me nema likom. Nikada mi nije bitno da pri poseti nekom mestu se vidim Ja i muzej, Ja i svaka pojedinačna živuljka iz ZOO-a. Zlobnci kažu da moje fotografije liče na razglednice.

Možda je za njih i tako. Kroz fotografiju pokušavam da zabeležim fakta ili da kroz fotografiju izrazim ono što osećam.
Fotografijska introspekcija mi nije jača strana. Wink
Nemam mnogo fotografija, a ni te koje imam ne gledam...
Imam ih poprilicno dosta, sto svojih, porodicnih, decjih, sa prijateljima i naravno da mi znace.
Uspomene iz raznih perioda zivota, koje se nikada ne mogu obrisati.
Сузе роним, слине бришем, слику твоју љубим, једва дишем...

wink
I meni se place, ali kad vidim svoje slike...
Сузе роним, слине бришем, слику твоју љубим, једва дишем...

wink

il je svinjeći il ptičeći...............Smile))
Ja imam preko 1000 ulaznica na Partizanove tekme i to uglavnom gostovanja 8)
el Jih prodavaš il poklanjaš?..............Smile))

tapkaroš.............Smile))
Skupljam Mala Damo, skupljam da jednog dana unucima pricam gde sam bio uz sveto ime 8)
shock a gde si ti to biJo?.............Smile))

ps. imam neki ludi osećaj da će me opleteš zbog radi Partizana, kad-tad..............Smile))
Necu nikad!
a nema mesta veceg u Evropi gde su igrali a da nisam bio, od 87-2005.god. naravno sem ono kada bas nisam mogao 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:04 am.