Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Legalizacija prostitucije je u mnogim zemljama smanjila broj silovanja i sex. zlostavljanja za 60%!!!
Praktikovao sam pre nekoliko godina. Mislim da sam oko 7-8 puta bio sa devojkom iz agencije. Glavni motiv bila je potreba da se prečicom dođe do dobrog sex-a i radoznalost, kako to funkcioniše, kakve su ribe? Devojke su bile jako korektne i vešte, spremne da ispune skoro svaku želju. Međutim, ja sam išao preko preporuke jednog prijatelja, inače sam čuo da ima i dosta vaćarenja, krađe vremena koje si platio, hladnih i nadrkanih riba. Treba biti oprezan i nikako ne raditi to u svom stanu, postoji i tzv. tipovanje stanova zanimljivih za krađu. Ja sam nekoliko puta i odbio ribe koje mi se nisu sviđale. Kasnije sam imao i varijantu zaobilaženja agencije, dotične su mi ostavljale br.mob. tako da je i cena bila povoljnija. Čuo sam da im uzimaju veliki procenat. Pričao sam sa njima o tome ko su im klijenti i saznao da nema nikakvih pravila. Starosna struktura se kreće od tinejdžera do veoma starih ljudi. One koje se bave time uglavnom tvrde da ih je muka naterala i potiču iz nesređenih i razorenih porodica. Naravno, vlasnici agencija uglavnom su ljudi bliski kriminalu. Sve to je ostavilo na mene jedan mučan utisak, u stvarnosti taj svet deluje veoma jadno. Mnogo drugačije nego što ljudi koji nisu probali zamišljaju. Ima i jako lepih devojaka, ali ne mnogo, jer takve mogu da profitiraju i bez toga. Takve su i skuplje.
Na kraju, nije loše probati, ali ne treba očekivati ništa spektakularno.
Messer sad mozes da kupis "dopunicu" i no frxSmile))
Cujem da je to glavni on-line biznisSmile)
Ne razumem, kakvu dopunicu, za šta?
Ne razumem, kakvu dopunicu, za šta?
Pa za mobilniSmile)
Nisi jos dobio takvu poruku???!!!
Da stvarno? Kakovu "dopunicu"?

Ja se inace zalazem za legalizaciju prostitucije!!! Ne sad da se to meni nesto posebno svidja (nisam cak ni probao), nego mi se svidjaju rezultati koje imaju zemlje koje su to uvele. Jedan od po meni najbitnijih je onaj koji sam vec naveo, a to je vidno smanjen procenat sexualnog zlostavljanja zena, a samim tim kad se cela stvar legalizovala drzava ima kontrolu nad tim ko se time bavi, tj. broj devojaka koje to rade pod prisilom je manji (racunajuci da ce uvek biti rada na crno, a samim tim i na zalost devojaka koje to rade bez svoje volje).
Licno nikad nisam probao, niti sam imao zelju, ali ne vidim nista lose u tome. Svakako dajem prednost obracanju agenciji, nego silovanju prve devojke "koja na to izazove" (kako to "progonioci" cesto nazivaju!!!???!!!)
Hm, a puni se i drzavna kasa, tako da ce biti vise novca i za socijalna davanja... Smile
Elem, ja sam mastala da bivsem momku platim prostitutku...
Jasno, to je bilo u vrijeme kada smo nas dvoje bili u vezi...
I to je za ljude. Nemam nista protiv.
"Ko voli nek izvoli"

Nisam znao da je to "HOBI"
nereja posalji koji vruc mms na moj mobilni a broj je 064/1210186 zoran
pozdrav za tresnjicu pisi na i posalji koju sliku mislim tvoju
I ja sam za legalizaciju, naravno. Valjda najstariji zanat na svetu ima i neki prioritet u tome Smile Nereja, ako mislis na one sto prose na netu za smrdljivu dopunu od nekih cca.250 din. predstavljajuci se kao neke strava ribe, suvise banalno i providno za moje poimanje biznisa. Koja je to dobra riba kojoj fali tako malo para za dopunu? Pa zna se, neki jadnik koji ne samo da ne moze da smisli neku kreativniju prevaru, nego mu je i problem da odvoji tako malo para.
Opasnost vreba od zaraza.

opasnost vreba na svim poljima......100 puta su vece sanse da te udari auto nego da dobijes sidu.......naravno to zavisi i od toga koliko pesacis, tj koliko jebes Smile
.......naravno to zavisi i od toga koliko pesacis, tj koliko jebes Smile
znaci..sto vise sexa u kolima...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:10 am.