Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Praktikovao sam pre nekoliko godina. Mislim da sam oko 7-8 puta bio sa devojkom iz agencije. Glavni motiv bila je potreba da se prečicom dođe do dobrog sex-a i radoznalost, kako to funkcioniše, kakve su ribe? Devojke su bile jako korektne i vešte, spremne da ispune skoro svaku želju. Međutim, ja sam išao preko preporuke jednog prijatelja, inače sam čuo da ima i dosta vaćarenja, krađe vremena koje si platio, hladnih i nadrkanih riba. Treba biti oprezan i nikako ne raditi to u svom stanu, postoji i tzv. tipovanje stanova zanimljivih za krađu. Ja sam nekoliko puta i odbio ribe koje mi se nisu sviđale. Kasnije sam imao i varijantu zaobilaženja agencije, dotične su mi ostavljale br.mob. tako da je i cena bila povoljnija. Čuo sam da im uzimaju veliki procenat. Pričao sam sa njima o tome ko su im klijenti i saznao da nema nikakvih pravila. Starosna struktura se kreće od tinejdžera do veoma starih ljudi. One koje se bave time uglavnom tvrde da ih je muka naterala i potiču iz nesređenih i razorenih porodica. Naravno, vlasnici agencija uglavnom su ljudi bliski kriminalu. Sve to je ostavilo na mene jedan mučan utisak, u stvarnosti taj svet deluje veoma jadno. Mnogo drugačije nego što ljudi koji nisu probali zamišljaju. Ima i jako lepih devojaka, ali ne mnogo, jer takve mogu da profitiraju i bez toga. Takve su i skuplje.
Na kraju, nije loše probati, ali ne treba očekivati ništa spektakularno.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:11 pm.