Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kad će već jednom smena generacija na ovom forumu, pa da i mi mladji forumaši dodjemo do reči i izražaja:?:

Ovo je tema za one sa 500 ili manje postova na forumu.
Ostali IŠ odavLe :!:

A za forumske "dinosauruse" (pošto mi mladji znamo kaki ste) koji baš ne budu mogli da odole i da nešto ne napišu ova tema glasi:

Koliko u proseku trošite mesečno i otkud vam pare :?:
Plašite li se da možete ostati bez posla i da li znate da se strah od gubitka posla, psihološki posmatrano, po intenzitetu skoro izjednačava sa strahom od smrti? Ako straha ima, kako ga savladavate i amortizujete?
Nemam pravo na odgovor..... u tri navrata imam preko
15000 postova..... roll

ISH(tar) odavde...... lolwink
Nemam pravo na odgovor..... u tri navrata imam preko
15000 postova..... roll

ISH(tar) odavde...... lolwink

Al zato ja imam wink Evo me, mlada i zelenookasta winklollol
Fantek, daleko si ti od podmladka ovdI.. wink
Mogu i ja da se brisem i vrnem, pa cu da bIDNem devojce. lol

A sto se tice toga koliko trosim? Pa, onoliko koliko mogu sebi da priustim. Wink
Odakle mi pare? Zaradjujem. Nemam "sponzora", nista mi nije poklonjeno.
Ne bojim se ako izgubim posao, verujem, da sam dovoljno sposobna, da nadjem drugi. Wink Od gladi definitivno necu umreti, sve dok imam obe ruke.
Strasnije od umreti je ziveti. Wink Ne mislim sada bukvalno nego u smislu, covek kada umre, njegov zivot, njegovi strahovi, njegove borbe, njegova radost, tuga, bol..... nestaju, tu je sve gotovo, a ziveti svaki dan, suocavati se sa svim i svacim, dobrim i losim, e to je vec umetnost. Wink Ako covek ima hrabrosti ziveti, onda se ne bi trebao plasiti ni svoje zavrsnice. Wink
1.
Kad će već jednom smena generacija na ovom forumu, pa da i mi mladji forumaši dodjemo do reči i izražaja:?:

Bez starca nema udarca!
2. Zavisno od meseca trosim izmedju 800 i 2000 EUR a mogu da prezivim i sa 200, ako kupujem samo hranu i placam racune.
3. Ne plasim se smrti, a posao uvek mogu sebi naci.
Ukoliko da posao ne bi mogao naci, uvek postoje clanice koje bi se rado udale za mene pod uslovom da im dodjem u Novi Svet.
Obzirom da sam odlican za taju, nemam nista protiv da odrzavam kucu dok ona radi... wink
Volim kad se ovako zakuva odmah na samom pocetku.
Blondika drago mi je što si se odazvala temi, mi mlađi forumaši bi i inače trebalo da se držimo zajedno inače će nas forumski "dinosaurusi" žedne preko vode prevesti.

Zamisli samo koliko vešt i opasan može biti forumaš koji na ovom forumu ima ni manje ni više nego 4736 postova... Ko zna koliko je taj ženski prevario, iskoristio..., da ne upotrebim neku težu reč ili izraz.
A ja jedva prešao stotinak, čista i neiskvarena dušica..., sve što jedna normalna mlada žena samo poželeti može.

A sto se tice toga koliko trosim? Pa, onoliko koliko mogu sebi da priustim. Wink
Ne bojim se ako izgubim posao, verujem, da sam dovoljno sposobna, da nadjem drugi. Wink Od gladi definitivno necu umreti, sve dok imam obe ruke.
Strasnije od umreti je ziveti. Wink Ne mislim sada bukvalno nego u smislu, covek kada umre, njegov zivot, njegovi strahovi, njegove borbe, njegova radost, tuga, bol..... nestaju, tu je sve gotovo, a ziveti svaki dan, suocavati se sa svim i svacim, dobrim i losim, e to je vec umetnost. Wink Ako covek ima hrabrosti ziveti, onda se ne bi trebao plasiti ni svoje zavrsnice. Wink

Ne dao ti Bog da ostaneš bez posla u Srbiji, tvoj optimizam koji je očigledan i uslovljen sredinom u kojoj živiš i radiš bi naglo splasnuo.
Ovo fantek nisam očekivao ali znaj da se ne bih menjao ni sa mnogim momčiNama od dvadesetak i kusur godina. A u odnosu na neke ja sam po broju postova pravo forumsko "pile" tako da insinuacije ne prihvatam kao osnovane.

Ne dao ti Bog da ostaneš bez posla u Srbiji, tvoj optimizam koji je očigledan i uslovljen sredinom u kojoj živiš i radiš bi naglo splasnuo.
Ovo fantek nisam očekivao ali znaj da se ne bih menjao ni sa mnogim momčiNama od dvadesetak i kusur godina. A u odnosu na neke ja sam po broju postova pravo forumsko "pile" tako da insinuacije ne prihvatam kao osnovane.

Ja bih mogla, da se okladim, da ti nEsi pile ovdI, eto koliko sam sigurna u se i uzdam se uvek u svoje kljuse. Winklol

P.S.: Fantek, nije bilo napisano u negativnom smislu. Wink

Ovoga puta drasticno gresis. Ja sam iz Srbije mnogo juznije gde je mnogo tuznije, pa stojim iza svake njene reci (ZLICINE naravno). Po meni BG i Novi Sad imaju velikih prednosti u odnosu na nas ali se ne bojim nicega dokle imam ovih deset prstiju. Izgubila sam sve na Kosovu pocela sam izpocetka u Nisu i veoma sam uspesna . To znaci da kao u pesmi NAJJACI SAMO OPSTAJU NIKAD SE NE PREDAJU.
A slabici ....... bez komentara .

P.S. Ovo je napisano iskreno , a mnogo je gore bilo u stvarnosti
pa sam opet na pijadestalu. I cistog obraza da niko ne upire prstom u mene !!!!!

Ne moze od "babe" devojka... lollollolwink

P. S. Oce makarije,"nijesi" covJek od reci... lol

Ovo je tema za one sa 500 ili manje postova na forumu.
Ostali IŠ odavLe :!:

svaka čast za temu.....................Smile))

i ja se već danima lomim da li istu da postavim ili ne, ali eto, ti si to uradio umesto mene....................................Smile))
Ova tema mi mirise na jednu od svadjalacki nastrojenu , Ja mogu samo da ostavim jednu poslovicu i da zbrisem : Morate podneti mnogo zrtava da bi vam godila istina koju drugi o vama izgovaraju
Ti bi mogla i na drugim temama a ne samo na ovoj...
lollollol
Brode necu da se prepirem sa tobom nisi moj nivo winkwinkwinkwinkwinkwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:32 am.