Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Prica bi recimo isla nekako ovako... Ovde se druzimo medjusobno, zezamo, polemisemo, nekada i prepucavamo... Sa nekima ostvarimo i neki prijateljski kontakt i onda dodje do neke nesuglasice i tu se pokaze ono pravo lice. Vase, a i onog drugog.

Zasto "virtuelni prijatelji" okrenu ledja na taj nacin, da pocnu prozivati javno, pa cak i uzimaju sebi za pravo, da iznose stvari o vama, koje ste im ispricali, dok ste bili jos u dobrim odnosima?
Sta misle da time postizu? U mojim ocima bas nista... Da li se ikada zamisle, da to nije u redu? Ne verujem.. Da li misle, da su zato bolji od onoga, koga prozivaju?
Mnogo je lakse biti dobar sa nekim, pa ga prvom prilikom, kada ti nesto zasmeta "pljunuti", nego jednostavno ostaviti na miru i ziveti dalje.

Sta vi mislite o tome?
A sta mislis kako je da ukapiram ovaj dijabolicni rad?
Mene Cori pita -"sto zezas belu",kao prekoreva me , a onda otvori nalog Bella...da bi se istresala po seki.Licno , vidjao sam svasta lose u spoljnom svetu, ali sam ovde sigurno jedan od najboljih prijatelj onima koje cenim, ne okrecem ledja, sve dok mi ne zabodu noz u ista, onda postanem ili ravnodusan(ovde)ili gori od svih...Ucimo se svaki dan , i ovo je zivot Unhappy
Draga, Zla.
Mislim da smo ovo pretresli milion puta.

Srecom pa se ne druzimo sa "takvima" u stvarnom zivotu. wink 8)
A sta mislis kako je da ukapiram ovaj dijabolicni rad?
Mene Cori pita -"sto zezas belu",kao prekoreva me , a onda otvori nalog Bella...da bi se istresala po seki.Licno , vidjao sam svasta lose u spoljnom svetu, ali sam ovde sigurno jedan od najboljih prijatelj onima koje cenim, ne okrecem ledja, sve dok mi ne zabodu noz u ista, onda postanem ili ravnodusan(ovde)ili gori od svih...Ucimo se svaki dan , i ovo je zivot Sad

Da li si bas siguran da sam ja bela..?
Hajde dokazi mi molim te, kad je dovoljno jedna budaletina da ti napise nesto o meni i da poverujes kao ovcica u to
E stvarno sam svasta ocekivala ali ovaj "rad"...uzas

Da li zaista mislis da znam toliko gluposti o nekome, da sam spremna na tako nesto i da se moj mozak bavi time....???
Lepo kazu skim si takav si!Ovde se mnogi prave fini,dobri,a medjusobno se tracaju,vredjaju,svi kao svasta mogu,smeju!Samo lepo nas narod kaze sve se vraca sve se placa!
Ja samo mogu reci Zlambadi ti si velika/ti razumes o cemu pricam/ wink
Znas sta mene cudi?Odakle beli...fotografija Nelinih noktiju, istu sam video jednom na forumu kada je Nell objasnjavala Nikiti nesto o manikiru, ostalo me ne cudi
Zasto te cudi? Pa pokupila sa vojvodjanke.com foruma. Smile
I tako se krugic potencialnih osumljicenih suzava... No, to je samo mrvica. Wink Cak i onaj sto misli da ne gresi u koracima, gresi malkice.. Wink Jer ne postoji savrseni zlocin. Wink A ne, ne.... Wink
Ma bela.. ostavlja svuda svoje fotke...kako bestidno...

((http://img19.glitterfy.com/127/glitterfy083106262D35.gif))
Zasto te cudi? Pa pokupila sa vojvodjanke.com foruma. Smile

Pa juce je postavljen taj link od sajta kao primer za glup sajt, a ono ispade da ga posecuje...Naterace te me da se opet okrenem ulici, tamo barem znam ko mi je prijatelj a ko ne.Sestro, tamo barem znam da ako sretnem neku devojku , nece da prica pod drugim nickom samnom, ovo je mnogo i za mene.Ja volim iznenadjenja, ali neka ovde tesko umem da svarim
bela... posto ti trebaju kopije mojih poruka trazi od mene/posto mi ljudi pisu da trazis skim se ko dopisuje i sta pise/da se ne mucis puno 8)

Pa juce je postavljen taj link od sajta kao primer za glup sajt, a ono ispade da ga posecuje...

Ovde moze imati lazan nik, tamo ne. Zato smatra da je sajt glup...
A da se forenzicki usporedi IP ovde i potrazi isti IP tamo, hm? lollol
Ne znam kako mislis da prijatelji izdaju...
Mene jos nikad nisu izdali.
Izdali su ponekad neki koji nisu bili dovoljno blizu srca (ali njima i ne dajemo sve, zar ne?), i mozda ponekad oni koji su bili preblzu srca ali oni su izdali tako da niko sem mene nije mogao da provali kolika je bol naneta sa nekoliko reci...

A oni koji mljackaju, izivjavaju se, pa to je potreba za dokazivanjem.

Pazi napisu da si vodio ljubav sa nekim i od toga dozive orgazam.
A kad napisu da nisi vodio ljubav sa istim, imaju dvostruki orgazam...
lollollol

Mislim... Sitno...

osoba A
osoba B
i osoba C

se zastitio/la....(http://www.imagesforme.com/out.php/i60553_qgreenjumpers.gif)

Odavno je provereno na vise sajtova.
Ali ovaj sajt nema zastitu, niko nema pravo da izda IP drugih sajtova.
Moze admin da banuje a ja se necu zaliti vise njoj.
Ocito je poseta ovog foruma trenutno visoka...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:59 pm.