Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

U nedelju 11.05.2008. godine u Srbiji se kao što je poznato "igra" veliki derbi: "proevropski blok" protiv "proruskog bloka".

I jedni i drugi ovoga puta "igraju" u najjačim sastavima.

Za "proevropski blok" nastupaju: Koalicija "Za evropsku Srbiju" - DS, G17+, LSV, SPO i SDP; LDP i stranke nacionalnih manjina.

U sastavu "proruskog bloka" su: Narodnjačka koalicija DSS+NS, SRS, i Koalicija SPS, PUPS i JS.

Ko pobeđuje?

Za koga vi navijate i čijoj pobedi bi se više obradovali?

Možete izneti i svoja razmišljanja o tome šta bi dobro ili loše pobeda jednih ili drugih u budućnosti donela ovoj zemlji i ovom narodu.
Treba li da se oglašavam? Smile 8)

i spo ste uzeli... lollollol brzo tje te vi na njihovu marginu...lol...

kajlo ipak bi ti bilo pametnije da si vecheras gledao prestavljanje budutjeg premijera i ondaK ne bi svashta pitao... winkwinkwink
Ah, pa da nije uspeo kao predsednik, pa se nada da će mu se posrečiti kao Voji...ali netje da može... lol

skontala sam da mi s tobom uopste niej zanimljivo da se peckam oko politike...vise volim onako neke konkretne stvari kad pises, a ne te iluzije Tongue
Zato shto.... mrzhnja ne mozhe da pobedi ljubav....

Zato shto.... tama ne mozhe da pobedi svetlo.........

Zato shto.... strah ne mozhe da ubije nadu........

Shiri dalje.... hrabrost.... ljubav...energiju.... snagu......
Hvala,Corinna..... 8)
Kako drugachije... nego konkretno wink
Slažem se, slažem se!

Iskreno priželjkujem postizbornu koaliciju
Slažem se, slažem se!

.........Smile)))))))))))))................Smile))))))))))))))))))))).............Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Jeste Biniću....da nastavimo Zoranovu vladu punom parom...dosta je bilo Voje,Velje i ostalih!
sinotj sam gledo chedtzu i Ebote pomislim ili su smetnje na anteni ili mi je televizor prolupo, kad malo bolje obratim pazhnju chovek mutza i nikako da kazhe nishta konkretno, mislim da je opravdana hajka i bunilo u ldp protiv rts, pa jadi bi trebalo bar dupli termin obezbediti da bi bio ravnopravan... winkwinkwink
A da li si mozda gledao b92?
Ne secam se sta sam cula osim pozivanja omladine u nacionaliste,kontraktiktornosti iz vaseg vremena, takodje vaseg Dacica da ne komentarisem, a i Mladenovic je sada vas - prolupao sa Vojom...
".....Come gather ’round people
Wherever you roam
And admit that the waters
Around you have grown
And accept it that soon
You’ll be drenched to the bone.
If your time to you
Is worth savin’
Then you better start swimmin’
Or you’ll sink like a stone
For the times they are a-changin’.

Come writers and critics
Who prophesize with your pen
And keep your eyes wide
The chance won’t come again
And don’t speak too soon
For the wheel’s still in spin
And there’s no tellin’ who
That it’s namin’.
For the loser now
Will be later to win
For the times they are a-changin’..... " Smile
Slažem se, slažem se!

Jesam malo matoriji ali bih i ja bogami rado s obadve i u predizbornu i u postizbornu koaliciju. rolloops
Pa kom opanci kom obojci. Smile
ble92, ni u ludilu... winkwinkwink

neka ste i spo u koalitziju uzeli volim nego ne znam ti ja shta, stim ste pokazali sve...lol... winkwinkwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:25 am.