Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Verovatno ste primetili jednu cudnu stvar....koja je postala pravilo. Neko postavi neku temu, naprimer - ROMANTIKA....divna tema! I ta tema je, vidim posecena. I tako otvorim prvu stranicu - ljudici pisu nesto lepo, neko se malo nasali, ali uglavnom drze se teme.

Pozelim i ja nesto da napisem i otvorim zadnju stranicu.....kad tamo - KOJA, BWE, ROMANTIKA! Nema veze s temom.....ili se neko svadja, da ne kazem pljuje, ili se pise o neznamtijacemu....ili se blate moderatori, izpitajboga kojih razloga....

I, naravno, sta sad da pisem, koji moj!? Izgubim volju.

I to tako skoro sa svakom temom.....tema se promasi vec posle prvih par strana.

Mene, bwe, to strasno nervira! evil

A vas?
Primetili, kako da ne. Ali uglavnom tako je na svim temama.
Niko se striktno ne pridrzava pravila, dovoljan je jedan post
mimo teme i ide u drugom pravcu.
Tema koja se ovde drzi teme retko dozivi drugu, a da ne pricam o trecoj stranici. Osim ove o EU ili onih o pljuvanju.
Tema koja se ovde drzi teme retko dozivi drugu, a da ne pricam o trecoj stranici. Osim ove o EU ili onih o pljuvanju.

Onda ce ova moja druga tema koja je bas za pljuvacinu biti mashala posecena!
A sto je najvaznije - DRZACE SE TEME! wink
Pravila, pravila da bi nas udavila. roll

Onda ce ova moja druga tema koja je bas za pljuvacinu biti mashala posecena!
A sto je najvaznije - DRZACE SE TEME! wink

Mislim da se strasti polako smiruju, ali nikada se ne zna Wink.
Smiruju?
Pa, ja zbrisala odavde na neko duze vreme......vratim se a ono krvi do kolena! :? cry
Bitno da je glava na ramenima........ lol
Ma, ovde su svi zilavi..... lol

Neki, ko feniks, iz pepela ustaju, neki imaju hiljadu zivota...i macke su zajebali.........CUDO JEDNO!

jedno je sigurno - nikad nije dosadno! lollol
To nas je i odrzalo........ 8)
Ovde se zaista ne postuju teme. Forum mnogima sluzi kao chat...
Ovde se zaista ne postuju teme. Forum mnogima sluzi kao chat...

Ja sam jedna od tih koji spadaju u tu grupu. Wink Sorry, but *ebiga. lol

8KENTAUR dobro ti nama dosla nazad. Wink
Pravila, pravila da bi nas udavila. roll

Udavicu ja tebe ako ne pojedes one silne sarme lol
uglavnom drze se teme

iskreno da ti kažem i mene nervira kad neki upadnu u temu i od nje naprave haos.............. tačnije skrenu sa iste, totalno...................Smile))

ja se uvek držim teme, isključivo teme i samo teme.........................Smile))

mama me nije učila da lažem, al neko očigledno jeste....................Smile))
Verovatno ste primetili jednu cudnu stvar....koja je postala pravilo. Neko postavi neku temu, naprimer - ROMANTIKA....divna tema! I ta tema je, vidim posecena. I tako otvorim prvu stranicu - ljudici pisu nesto lepo, neko se malo nasali, ali uglavnom drze se teme.

Pozelim i ja nesto da napisem i otvorim zadnju stranicu.....kad tamo - KOJA, BWE, ROMANTIKA! Nema veze s temom.....ili se neko svadja, da ne kazem pljuje, ili se pise o neznamtijacemu....ili se blate moderatori, izpitajboga kojih razloga....

I, naravno, sta sad da pisem, koji moj!? Izgubim volju.

I to tako skoro sa svakom temom.....tema se promasi vec posle prvih par strana.

Mene, bwe, to strasno nervira! evil

A vas?

Sve smo to davno već apsolvirali po sto puta. Neko piše na temu, neko odluta. Ti slobodno piši na temu, niko ti neće zameriti...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:18 am.