Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

I u tom smislu, kada neko ima nekoga da oplete, kada neko ima neku neodoljivu zelju da se svadja, kada zelite da raspravljate o tome ko stoji iza kog nicka (mislim da je to ovde postala jedna od najvaznijih tema i preko potrebna zivotna namirnica.....), kada jednostavno, zelite nesto da kazete a da nema veze ni sa cim........................dodjite ovde!

Dobrodosli!

A sad udrite!
Ja se izudarala Smile i vise necu.

Pozdrav za Tebe 8Kentaur Smile.
Ko je razumeo, razumeo.....ko nije nece nikada....... 8)
Ja se izudarala Smile i vise necu.

Pozdrav za Tebe 8Kentaur Smile.

Eto, promasila si temu! lol

Ne sebe da bijes! Nekog drugog.....nadji nekog mucenika.....nije bitno koga!

Ti, bwe, ne znas da se igras!

a ne moras nista od svega ovoga sto sam nabrojala.....mos, na primer da napises neki recept ili da opsujes onako bezveze...... ili da nakacis neku blesavu slicicu.....

svasta nesto......samo da nema veze ni sa cim! wink
Ne znam da l` ima veze sa necim ali eto ja se veceras isplakah od srece... Moje su cure donele maturski album... I najlepse su, ne sto su moje al` jesu lollollollol
I mnogo sam ponosna na njih Smile.
Sjajno. I treba da budes ponosna. I ne samo na njih nego i na sebe - ima tu i tvojih zasluga.....mnogo.

:D
Emocije su cudo....... drago mi je zbog curica, i treba da si
ponosna....... 8) lol
Odoh ja sad lepo da pajkim.....a sutra cu da prebrojim mrtve, ranjene, uvredjene, nadobudne, smesne.......normalne, pravedne, sasave.....i sve ostale wink
Hvala vam dame Smile

Laka noc Kentaur Smile. Lepi snovi.
Odoh tuzna i razocarana na spavanje.............. Unhappy

laku noc moje dame 8)
Takva tema vec postoji. WinkWink

Da utvrdimo gradivo opet wink
Dzaba... Ako se do sada nije utvrdilo, nece nikada... Wink
Zasto kod nas teme uopste imaju naslov?
Zaista je nebitan. Treba nam samo jedna tema, koju bi razradili i sagledali iz mnogo uglova... wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:50 am.