Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pitanje: Da li imate pored sebe zaista ono sto želite, ljubav svoga zivota...?!
Ili ste samo zadovoljni svakodnevnicom kakva jeste, i zadovoljavate se ponudjenim, jer jednostavno niste imali hrabrosti za vise, jer je tako bilo lakse u momentu...?!
Jer ste se utopili u ono što se zove normalan i jednostavan zivot, isli linijom manjeg otpora..
Ukratko pitanje glasi: Da li ste zadovoljni onim što imate ili i dalje mastate za necim sto bi bilo ono pravo,
nešto zbog čega biste osetili letptirice u stomaku i osecaj da je sav ovaj zivot vredan truda...
Ili možda, samo treba cuvati ono što se ima, pa čak i po cenu da smo nesrecni...

Evo malo prave vatrene romantike....za prave muskarce
i prave zene koji se ne boje...!!!
osetili letptirice u stomaku

Avioncici u stomaku...

Prezadovoljna sam, sve sto sam mogla ikad pozeljeti nasla sam u njemu...
Ja hocu zivot, bolji zivot,
da ga zgrabim poput tigra,
zivot nije decja igra...
Ja hocu vise, hocu bolje jos,
hocu sve pa kako bude,
sto to vredi kad ne spadam u taj soj,
jer zivot trazi bolje ljude..

Ja hocu zivot, sve il' nista,
hocu glavni zgoditak,
to moj je moto ali sipak,
nesto ipak tu ne stima
zivot nije loto...

Ja hocu zivot, bolji zivot,
lupam glavu posred zida,
gde je tanko tu se kida.
Ja hocu ipak da ostvarim san,
zelje sve, pa kako bude...
Sta to vredi kad ne spadam u taj soj,
jer zivot trazi bolje ljude.
WinkWink
Mislim da je sada samo jos pitanje dana kada treba da "ovekovecimo" protekle godine zajednickog zivota......

Kada se sve sabere i oduzme, ipak je vise lepih momenata, samo kada se dvoje dovoljno kapiraju, uz obostrano uvazavanje i ljubav... 8) :D :D
Nikada ne idem linijom manjeg otpora. Po pravilu sam ona koja uvek ide u kontra smer, bar kada su emocije u pitanju.
Jos uvek nisam srela muskarca za koga bih mogla reci - to je taj! Sto, naravno ne znaci da muskarac koji je pored mene nije vredan.
Samo jos uvek nisam spremna na taj ogromni korak u zivotu zvani - b(m)rak Wink.
Za mene je brak misaona imenica, tako da sam protivnik istog.
Smatram da se sva ljubav , draz i sve sto je lepo postepeno
rusi u braku, tako da sto se toga tice JOK.

A da li sam zaljubljena ? "UF LUDOOO ZALJUBLJENA!"
Sto bi Ja rekla Mlogo be bate wink
Ponekad se cesto pitamo,da li prava ljubav zaista postoji?Da li na svetu postoje dve,potpuno srodne duse? Da li su to price za malu decu?Princ i princeza,Popaj i Oliva... Mnoge devojke beznadezno cekaju ONOG pravog. Treba postaviti pitanje da li je to previse sto trazimo. Mislim da je teorija:suprotnosti se privlace zaista tacna.Na svetu nista nije isto (hvala Bogu) pa tako su i ljudi razliciti. Treba prihvatiti sve sto zivot pruza,siroko rasirenih ruku i ne gubiti,ne stedeti vreme jer ga vrlo malo imamo.Treba postavljati pitanja oko malih stvari,nikad oko velikih jer se onda nista vredno ne bi ni dogodilo.Naucite da zivite zivot,da ga volite a ne da cekate u tamnom uglu nekog i nesto sto se mozda nikad nece dogoditi ili taj neko ikada doci.Budite,budimo hrabri i rizikujmo dok nam zivot ne proleti pored nas. Jer tad ce biti itekako kasno.
Ima jedna ovde što me provocira da bi moglo da bude i bolje od onoga što jeste. Mada ni ono što jeste nije loše, čak naprotiv.

Ne bih ja previše razglabao na ovu temu da se pogrešno ne shvati. 8)
Nemam sve sto volim, volim sve sto imam...
Zivot je jednostavan. Ne treba ga komplikovati visokoumnim analizama... Smile
Imam jako visoke kriterijume...
I,umem sebi tako komplikovati zhivot....
Nikada necu ici linijom manjeg otpora,prihvatati svakodnevnicu....
Ali,to je moj izbor i ne bih trebala biti nezadovoljna.
Medjutim.... Hmm.....
Slazhem se u potpunosti sa prethodnom rechenicom.

"Zivot je jednostavan. Ne treba ga komplikovati visokoumnim analizama... " winkSmile
"BR"

Zivot je jednostavan. Ne treba ga komplikovati visokoumnim analizama... Smile

Zivot je komplikovan. Treba ga pojednostaviti maloumnim
tezama..... Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:58 am.