Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Daleko sam od napaljene klinke ( bar ovaj deo klinke ), ali ima u Crvenkapama jos mnogo toga osim droge i sexa.
Ovo je misljenje sadasnjeg fana...

Uh ovo je tako tacno.... Skroz!
Crvenkape su definitivno kulminacija i najbolja njegova knjiga!
Kraj me je odusevio, ostala sam sa otvorenom knjigom u ruci jos jedno 15 minuta kad sam zavrsila. Smile

Simche, mozda nije poJenta u tome da je knjiga puna psovki, sexa i droge, vec da ti ne umes iznad toga da gledas... Wink
Ima on nesto u sebi, definitivno!

Na kraju krajeva, kako mozemo da kazemo da su njegove knjige bezveze kad su cista realnost...

u ranijim njegovim delima i nije bila ta poenta,ali,realno,70% citalaca ga cita zbog toga,i mislim da je on to osetio i napisao crvnkape koje obiluju time...pa evo,jedna od njegovih naj slbije prodavanih knjiga su PIKAVCI,a oni upravo naj manje imaju scena sexa i psovki...

Realno...mislim da treba uvek zagrebati ispod povrsine, covek psuje zato sto se, kako je sam rekao, na taj nacin prazni, ne podrzavam to, ali mi je bitnija sama prica, koja nije zanemarljiva...
Njega covek ili voli ili ne voli, niko nije ravnodusan ( pod uslovom da je cuo za njega ), a to je prava stvar!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:42 pm.