Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Moja najdraza knjiga je delo americke naucnice i isceliteljke Barbare En Brenan "Izranjanje svetlosti" koje objedinjuje u sebi savremena naucna znanja i opsteljudsko nasledje religiozne i misticno-filosofske duhovnosti u jedan zaokruzeni pogled na svet sa izgradjenom teorijom,vrednosnim nacelima,razradjenim metodoma za razvoj licnosti,poboljsanje zdravlja idr.Inace citam sve sto god osetim da ima nekog stvarnog znacaja i vrednosti u zivotu bilo u smislu prakticnog znanja, ili neceg sto mi moze pomoci da bolje razumem svet u kome zivim i osmislim svoj zivot u njemu..predugo bi bilo da nabrajam..
Onima koji vole lepu knjizevnost i umetnicku muziku preporucujem knjigu "Mali dnevnik Ane Magdalene Bah", koji je napisala druga supruga J.S.Baha. Nisam citao niti jedan knjizevni roman koji me tako duboko dirnuo i ocarao kao to divno,do kraja iskreno svedocanstvo o jednoj Istinskoj Ljubavi i Prijateljstvu dvoje ljudi koji nisu lako ziveli ali je velikim delom, bas kao plod tog pravog Ljuskog odnosa nastalo tako mnogo predivnih muzickih dela, ali i trinaestoro (dvadesetoro sa onom iz prvog braka!) dece..Nekad kad dodjem kuci nagutavsi se celog dana svakakvih ruznih i bljutavih slika,govora,anti-muzike.. te stranice dozivljavam kao svetlo u tami..
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:51 pm.