Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Čitajuci neke postove veceras ostala sam zaprepaštena...
Igrati se sa osjecanjima druge osobe zbog gubitka nekoga veoma bitnog i bliskog...
Tuzno je to...
Koliko covjek treba nisko da padne da bi vrjedjao na osnovu toga?

Da li ste ikad nekog sebi bliskog izgubili, i kako bi ste se osjecali da je neko "dirao" u tu bol?
Mrak....

Opet smo svi tu, a ne na nekom drugom sajtu... (mada smo i tamo!)
Wink
Ja sam izgubila supruga, oca, majku itd. Nedaj boze da mi
neko dira u tu bolnu tacku.......postajem zver!
Mrak....

Opet smo svi tu, a ne na nekom drugom sajtu... (mada smo i tamo!)
Wink

Koliko sam razumjela mislis na napustanje sajta...
a ja sam sasvim drugo pitala, nevezano za sajt, koliko je fer ulaziti u "te stvari"... Kakva osoba neko treba biti da bi se takla toga?
Ja sam jednom ne namjerno uvrijedila po pitanju toga Nikitu, ali nisam bila upucena sta se desava... ali kad smo upuceni u cijelu situaciju, jel uredu cackati dalje i dirati u ranu?
Nisu ovde dirane samo osobe kojih vise nema, dirani su i zivi rodjaci.
Konkretno znamo, ko, kada i kako.
To su uvek cinili clanovi koji su popularni, nikad novopridosli...

Ti clanovi su i dalje popularni...

Na svim sajtovima se banuje, osim ovde...

Sta da kazem, traca se da sam vas kupio...
Ako pocne banovanje, mozda je taj trac i istinit!
lol
Tesko je kad diraju u obje "mete", ali licno meni je teze kad diraju u nekog ko vise nije medju zivima...
ne volim da mi neko dira u takve uspomene... jednostavno boli...
Tesko je kad diraju u obje "mete", ali licno meni je teze kad diraju u nekog ko vise nije medju zivima...
ne volim da mi neko dira u takve uspomene... jednostavno boli...

I ti i ja znamo da je Binic pretio silovanjem moje zene!
Niko, ama niko od clanova i rezije sajta nije podigao ni rec protiv toga!

Ja sam postupio.
ad 1. Sve podatke o Binicu, ime, mesto stanovanja i drugo sam predao MUPU Srbije

ad 2. Za svaki slucaj sam dao mojim dobrim prijateljima koji mogu naci odredjenu emigraciju koja je u ratu bila na suprotnoj strani...

Da su kojim slucajem koknuli mene ili datog Binica, da li bi sajt odgovarao krivicno, ili makar moralno?
Ja sam u shock ma ne mogu verovati u sve sto citam :?
ja iskreno prvi put to i cujem, to za tvoju suprugu :?
ali pas koji laje ne ujeda...
Nekima, nazalost, nista nije sveto. :?
ja iskreno prvi put to i cujem, to za tvoju suprugu :?
ali pas koji laje ne ujeda...

Naravno, ali bolje spreciti nego leciti. To su ozbiljne stvari i ne samo da spusta dostojanstvto vec je i krivicno delo!

Ako zelis pojedinosti, mislim da su stari postovi jos na sajtu, a ako nisu potrazit cu sa CD/a...
Meni se samo čini da ovdI ljudi poprilično preterano reaguju. Kad bi se tako ponašali u stvarnom životu, ne bi bilo života za njih. Vrlo često čujem da je neko nekom pominjao porodicu, mrtve i razne svetinje a to se nigde iz postova ne vidi. Bar ja to tako vidim...
Kada bi se ljudi ovako ponasali u stvarnom zivotu, nekome bi zubi odavno bili u grlu.
Pitam se, da li ljudi, koji su ovde tako drcni, imaju toliko petlje da sve to isto kazu nekome u lice, ili ovde samo izbacuju frustracije jer su zapravo velike kukavice?! :?
Mozda ne vidis jer citas povrsno, mozda zato jer te vecina postova ne interesuje, ali one kojih se konkretno tice odredjeni post, i te kako osecaju njegovu tezinu.
Moguće je. Moguće je i da se takve stvari mogu rešiti na pvt. Naravno, mislim na rešenja koja isključuju pretnje, uvrede i sl. a podrazumevaju smiren i ozbiljan razgovor...
Sa nekim ljudima je nemoguce voditi smiren i ozbiljan razgovor.
Posebno ako nemaju argumente za svoje stavove.
Zasto pisati na pvt? Ljudi su zeljni dokazivanja svoje superiornosti nad drugima, verovatno jer im je ovde jedina prilika za to.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:36 am.