Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ti i o5 ti...

ona je bar fina, pa chak pita moderatore, sme li, a kad oni brishu bez ikakvog rezona, ee to je vetj diktatura... winkwinkwink

p.S. a, ja te ne volem!!!

Izmenio moderator
jebo ga ti ja sam mislio da se mister pise sa jednim slovom s koliko se ja razumem u strane jezike a ovako sa dva s nekako dodje malo pederasto jebo te zivot pa reko samo da zna mozda prave neki izbor za pedere jebo te faraon
e mOy TikOmirE...a kD yE bEm nEpiCmEnOO oNdaK sE kaO nEsXto LjOOti....pXeX....aE i fOOj tO roll
bem tE sxOOntAwOO i tEbE....kudE si bE...a bE..m??? shockshocklollol
miSter se pishe sa jednim S.

Obrati se sefu za to ne meni roll

Obrati se sefu za to ne meni roll

...Smile))...Smile))...Smile))

iz directive su nepismenu poruku prosledili, moderatori...Smile)) winkwink

to ti pricham, samo najverovatnije ljubomorni ima da navuku sad mitzu na tikutziganina...lol... winkwinkwink

Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine,mogu samo da nam zavide oni sto nas ne vole lolwink

Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine,mogu samo da nam zavide oni sto nas ne vole lolwink

oopsoopsoops , da zamenim ono "zavide", po onom narodnom biseru... winkwinkwink

oopsoopsoops , da zamenim ono "zavide", po onom narodnom biseru... winkwinkwink

mrze twisted ili....?
khmm, lepo si vaspitana, pa netjem da chujesh od mene...lol... winkwinkwink
samo se vi sprdajte na moj račun, ali videćete na šta ću da ispa'nem kad smršam dvadesetak, tirdesetak kilograma....................Smile))
samo se vi sprdajte na moj račun, ali videćete na šta ću da ispa'nem kad smršam dvadesetak, tirdesetak kilograma....................Smile))

prava manekenka ce biti wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:07 pm.