Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

prestravio se shock

kazu pokvarila se ona atomska centrala krhko sto je napravljena za vreme tita a ja mislio da su oni u eu davno napravili bolju lepsu i moderniju eu centralu sad nesto listam vidim da hrvati seru krec a da slovenci kazu nije to nista opasno malo nesto propusta pa smo ugasili reaktor

da nece da pozovu nekog kazandziju da im okrpi tu rupu sad nesto mislim nije to gorenje bojler da li ce umeti da zacepe rupu ili ce ribe u savi da porastu

zamisli saran od sto kila shock
sad vidim da su ameri potrosili desetine miliona dolara da naprave ovcu koja se ponasa kao koza shock

bolje da su potrosili te pare i napravili amerikanca koji se ponasa kao covek 8)
opet sam ukljucio televizor i ...

Sta Ti je to trebalo? lollol
Šta se ti brineš za Eu centralu kad ti nećeš tamo..... 8)

Onaj koga "demokrate" "demokratski" vode protiv njegove volje ima prilicno razloga za brigu. 8)
Ja bi pre rekao da si ti zabrinut da, ako ovako nastavimo, do 2042-ge godine će potpuno nestati demokratije u Srbiji...
lollollol
sad vidim da su ameri potrosili desetine miliona dolara da naprave ovcu koja se ponasa kao koza shock

bolje da su potrosili te pare i napravili amerikanca koji se ponasa kao covek 8)

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
AAAAAAAAAAxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaAAAAAAAAAAAAAA..........Smile))

nema tije para..................................Smile))

Ja necu tamo, ali zagadjenje dolazi ovamo.
Ja bi pre rekao da si ti zabrinut da, ako ovako nastavimo, do 2042-ge godine će potpuno nestati demokratije u Srbiji...
lollollol

Te robe vise nemamo, ostao je samo demokradski feudalizam.
opet sam ukljucio televizor i ...

Sta Ti je to trebalo? lollol

Pao mi daljinski sa stola ...
Blago tebi,ti bar imas daljinski... lolwink
lollollol

Ako se ovo u cemu zivimo zove demokratija ondaK se nadam da ce da nestane mnogo ranije... i ne samo u Srbiji....

Ja necu tamo, ali zagadjenje dolazi ovamo.

buahahahahahaha

(http://www.imagesforme.com/out.php/i76947_zp08013121.jpg)
lollollol

Ako se ovo u cemu zivimo zove demokratija ondaK se nadam da ce da nestane mnogo ranije... i ne samo u Srbiji....

Naravno da ne. Demokratija je bila do 2000-te a ovo je užas, zlo i nepravda. Ja tebe potpuno razumem, ti si rastao i živeo ceo život u društvu pravde, slobode i stvarne demokratije pa je razumljivo da teško podnosiš ovo zlo i tiraniju što nam iz Evrope stiže...
sharan od 100 kila, tiko bre kod njih uspeva samo pastrmka... winkwinkwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:17 pm.