Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nas dragi clan ArmandoCarlos, nakon dugog razmisljanja i neuspelog obavljanja kucnih poslova, odlucio je, da se zeni. Smile Ja, kao dobar drug i buduca kuma, odlucila sam, da mu pomognem i otvorim ovaj konkurs.
Devojke, one koje ste punoletne, svih boja koze i kose, visoke i niske, bucke i mrsavice, pametne i one malo manje pametne, domacice i dame, javite se ovom coveku. Smile
U zeljnom iscekivanju vasih porukica, on vas vec unapred srdacno pozdravlja. Wink
Nas dragi clan ArmandoCarlos, nakon dugog razmisljanja i neuspelog obavljanja kucnih poslova, odlucio je, da se zeni. Smile Ja, kao dobar drug i buduca kuma, odlucila sam, da mu pomognem i otvorim ovaj konkurs.
Devojke, one koje ste punoletne, svih boja koze i kose, visoke i niske, bucke i mrsavice, pametne i one malo manje pametne, domacice i dame, javite se ovom coveku. Smile
U zeljnom iscekivanju vasih porukica, on vas vec unapred srdacno pozdravlja. Wink

Imam samo jedan zahtev: a to si tri zahteva, da bude rumena, debela, i da mirise na zaprsku od crnog luka.... :D :D :D

Imam samo jedan zahtev: a to si tri zahteva, da bude rumena, debela, i da mirise na zaprsku od crnog luka.... :D :D :D

jednom recju domacica zena lol
ako se ne varam takvu domacinku,htedoh reci domacicu (robora) i ti trazis?Smile
Bravo SN za temu. Evo ja ga nagovaram vec neko vreme da se zeni pa da idemo na porodicne rostilje u prirodu i ostale posete tipa slava, preslava, zavetina....i tako to. Samo ja sam razumela da ima neka kandidatkinja u diskreciji ( neznamo joj identitet). Kako god bilo, puno srece na ovom kastingu!
Jel mogu i ja budem u ziriju pored tebe SN?
brate uzmi kineskinju. ne ce se kajes lol
Bravo SN za temu. Evo ja ga nagovaram vec neko vreme da se zeni pa da idemo na porodicne rostilje u prirodu i ostale posete tipa slava, preslava, zavetina....i tako to. Samo ja sam razumela da ima neka kandidatkinja u diskreciji ( neznamo joj identitet). Kako god bilo, puno srece na ovom kastingu!

Trilijan, uvek! WinkWinkWink

Jok, ti ce$ da bude$ pored mene... twisted Jo$ da nadjem MicuDA i mozzemo o5 da se gurkamo... Ahhh, taj Tramvaj... Budi lepe uspomene! 8) lollol

brate uzmi kineskinju. ne ce se kajes lol

Istina, odlicno se snalaze u kuhinji... Smile A tek sto dobro rukuju nozzem! roll
QQ i LELE , ovde se nesto kuvaaaaaaa ili se zakuvalooooo Smile)))
OOOO Sneki pa gde si ti covece, vrati Tarmija.
Shto voli ovaj coek da bude u sedwichu pa to ti je.
Hihihi kad idemo?
Dogovoricemo se Trili... mislim za izlazak, ne za sendvich! lol
Mada, ako nagovorim MicuDa... twisted
on je gey za njega je mladozenja.............. rollrollrollroll

Jaooooooooooooo , jedva cekam tu svadbu ,auuuuuuuuu kukala nam majka ,al ce se oderemo twisted
evo uzmi moju cimerku...nije nestu rumena,ali je debela i mirise na zaprsku od crnog luka(samo meni nije jesno sto mirise kada nikada nista ne zaprzava,ali dobro,niko nije savrsenSmile)(http://www.websmileys.com/sm/crazy/boobywiggle_tweetz.gif)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:06 am.