Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Hahahahah, verovatno znate vic o Fati kad se probudi ispod krave i kaze: " O Srbi jos ste tu".
Samo nisam bas siguran da znate, ali izgleda da se Fata vratila korenima i ponovo uzela jedno od najpopularnijih Srpskih imena, pa ga se opet odrekla. Ja sam, mislim, teniserka i tako to lollollollollol
Fatoooooooooo, javi seeeeee Unhappy
piano piano amore mio, la tua donna sono io....... lol ))
Hahahahah, verovatno znate vic o Fati kad se probudi ispod krave i kaze: " O Srbi jos ste tu".
Samo nisam bas siguran da znate, ali izgleda da se Fata vratila korenima i ponovo uzela jedno od najpopularnijih Srpskih imena, pa ga se opet odrekla. Ja sam, mislim, teniserka i tako to lollollollollol

...Smile))...Smile)))...Smile))))............. 8) 8) 8) lollollol

ma Srbi bolan, rekli lozinku od rechi do rechi, oni su nas handrili vJekovima ali netju im ja to halalit, ----------------->halal imanet... winkwinkwink

Uopste ne kapiram ovaj vic...
shock zar je ovo vic :?: :?: :?: :?:
Kad se Fata probudi ispod krave ona vidi vime.
To sam shvatio mada kravu skoro nikad uživo nisam video. 8)
preselili Mujo i Fata iz Bosne u Zagreb... kaze on njoj, nemoj vise biti seljanka, izrazavaj se kulturno... na primjer, ne kaze se "ko" nego "tko"...
jedan dan dodje Mujo kuci s posla i pokuca na vrata... Fata se oglasi:
- tko je???
- Tmujo...
Vratia se Shime... Di je bija? lol

Nit je iJa nit je piJa... ribu je loviJa lollollol

i doniJa frishku ribu lollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
dosh'o mujo sav neraspolozen sa polaganja vozackog ispita...

- fato, pao sam...

- kako, bolan, mujo???

- ma, izjebase me na poligonu...

- mene su izjebali na trebevicu, ali ja sam polozila...
Aj jos neki dobar o Fati, mada moze i o Muji i Hasi

Uopste ne kapiram ovaj vic...

I ja ne kapiram taj tatoo pa nista, idemo dalje :D wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:20 am.