Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nesto razmisljam, sa ovo malo sivih koje imam, o Darvinu i teoriji evolucije, koja je meni kao Pravoslavcu neprihvatljiva.
No, desava se nesto sto ne znam kako da nazovem, osim "NOVI MOMENTI U EVOLUCIJI"
Zasto novi???
Vidim da se razne jedinke razlicitih vrsta, pocev od hijena preko gmizavaca- zmija, vodozemaca- zaba, insekata- bubasvaba, ptica- lesinara (jednom reci ZIVOTINJA ), udruzuju, a mozda cak i obitavaju zajedno, sve sa jednom namerom.
Namera je kao i kod svih stetocina, izuzetno destruktivne prirode. Unistiti sve i svakog.
Sve bi bilo ok da nije tu i ljudi koji su izmislili razne metode unistavanja stetocina. Pozove se Terminator i stetocine polako pobegnu dok se ponovo ne namnoze, okupe i tako u krug.
No, protiv destruktivaca se mora boriti, unistili su vec dosta toga rasterali dosta, ali sad je doslo vreme da se ponovo rasteraju.
Eto ovo malo sivih sto imam mi je pomoglo da vidim nove momente u kojima COPORI nisu vise aktuelni.
Za sada je jedina odgovarajuca rec EVOLUCIJA.
I tako, kao sto rekoh, dok se ne razbeze i pokusaju da ponovo evoluiraju.
Mozda da hijena istovremeno bude i ljigava zaba i bubasvaba i.....
No, do tada ce ljudi opet naci lek za takve stetocine
Pozdrav svim ljudima dobre volje i borcima protiv stetocina lollollol
roll Videces vrlo brzo ce se stetocine javiti winklollollol
A tek kad nastanu mutanti od tih zdruzenih!
Uhhh, teshko nama!
shockwink
Jel se ovde prijavljuje........ lolwink
evE ja ću sama sebe da svrstam u grupu bAbašvaba............................ to je zbog godina.......................Smile))
Iskoristicu vezu Veterinarskog zavoda Su...... za suzbijanje
i unistavanje stetocina lolwink
dok oni iz SU stingu u BGD ima od bAbašvabe da postanem prabAbašvaba.....................................Smile))
Onda ce mo Beogradski zavod angazovati........ wink

ne brigajjjjjjjj winklol
evE ja ću sama sebe da svrstam u grupu bAbašvaba............................ to je zbog godina.......................Smile))

'el to znaci da sam ja jos gmizavac? lol
di znam............... pitaj LeJa.........................Smile))
'ocu, kada saznam koja vrsta je Leo, mozda covek ne razume siktanje... lol
'ocu, kada saznam koja vrsta je Leo, mozda covek ne razume siktanje... lol

taj ti je kao kameleon lollollol
batitze, znam choveka iz Makedonije, mungose prodaje inache...lol... winkwinkwink
Iskoristicu vezu Veterinarskog zavoda Su...... za suzbijanje
i unistavanje stetocina lolwink

Moras samo preko veze da nabavis prasak koji selektivno deluje na lavove!

lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:12 pm.