Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

1.Pricati o bivsoj devojci sa kojom je bio veren i ziveo zajedno

2.Pricati kako je njegova mogla da dozivi 7 orgazama za redom i kako su vodili ljubav na sred fudbalskog terena nocu

3.Reci joj da se obuce pristojno kad krenete kod njegovih roditelja

4.Reci joj "sta, zar tvoja mama ne pegla carape posle pranja! Ja sam navikao da obuvam samo ispeglane carape!"

5.Pokazivati prstom na njenu drugaricu, u stilu "vidis kako se ona lepo obukla"

6.Rugati joj se sto se sminka i trudi se da bude sredjena iako nije nikakva posebna prilika

7.Kupiti joj rende ili tiganj za rodjendan

8.Gusiti je sa detaljima sa posla, svaki dan, minimum dva sata dnevno
Ja uvek nađem već upropašćenu ženu, pa preskočim stavke 5 (rekli mi da nije pristojno da se upire prstom) i 7 (gde da se dednu tolika renda & tiganji) i onda ispada da sam i dobrica koji deluje pozitivno na žensku populaciju. roll 8)
A oduvek sam misliJo da su zene izdrzljivije te da je za njih potrebno vise koraka nego za muske...... lollollol
E draga moja voćkice,
Veliko ti fala što mi reče kako da se otarasim ove svoje drage....... mrgreenmrgreenmrgreen

P.S. Mada čisto sumnjam da i ovi tvoji savjeti pomažu u njenom slučaju......
- Ozenite je.......

- Reci joj za vreme seksa: idessssssss, pa gde si sve to naucila???
- Ne budite ljubomorni kada za to ima razloga
- Kad joj je do seksa recite - pa jel tebi ikad dosta
- Kad joj nije do seksa recite - pa nisam te zenio da mi kuvas 8) wink
Hmm...ima neke istine u ovim izjavama.... wink
Jbt, sinoć pomenem svojoj devojci kako konobarica ima dobro dupe. Ne da ima dobro već ekstra. Ova se kao nešto nadurila a ja se mislim, pa koji ti je moj? Riba ima ekstra dupe pa šta, el treba da glumim pred tobom sveca a znaš da sam oženjen. Jbt, žene su stvarno čudna stvorenja...
lollollol
1.Pricati o bivsoj devojci sa kojom je bio veren i ziveo zajedno

2.Pricati kako je njegova mogla da dozivi 7 orgazama za redom i kako su vodili ljubav na sred fudbalskog terena nocu

3.Reci joj da se obuce pristojno kad krenete kod njegovih roditelja

4.Reci joj "sta, zar tvoja mama ne pegla carape posle pranja! Ja sam navikao da obuvam samo ispeglane carape!"

5.Pokazivati prstom na njenu drugaricu, u stilu "vidis kako se ona lepo obukla"

6.Rugati joj se sto se sminka i trudi se da bude sredjena iako nije nikakva posebna prilika

7.Kupiti joj rende ili tiganj za rodjendan

8.Gusiti je sa detaljima sa posla, svaki dan, minimum dva sata dnevno

To mi lici na iskustvo sveze udate zene mrgreen
Nemam pojma, ali neverujem da ce moci tako lako da me upropasti kad se udam wink
Jbt, sinoć pomenem svojoj devojci kako konobarica ima dobro dupe. Ne da ima dobro već ekstra. Ova se kao nešto nadurila a ja se mislim, pa koji ti je moj? Riba ima ekstra dupe pa šta, el treba da glumim pred tobom sveca a znaš da sam oženjen. Jbt, žene su stvarno čudna stvorenja...
lollollol

kako znas da je tvoja, m?(http://www.imagesforme.com/out.php/i81551_smeh.gif)
Kako ozenjen muskarac ima "devojku" shock

po meni je to "prijateljica"........... wink
E draga moja voćkice,
Veliko ti fala što mi reče kako da se otarasim ove svoje drage....... mrgreenmrgreenmrgreen

P.S. Mada čisto sumnjam da i ovi tvoji savjeti pomažu u njenom slučaju......

Dragi hajde da biramo namjestaj Tongue

ps. pa cemo vidjeti ko ce koga prije da se otarasi :D
lollollol

Pa rekla mu devojka wink
lollollol

Pa rekla mu devojka wink

Pa dok je s njim, njegovo je, kako vam nije jasno?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:05 pm.