Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

I da li vam muz (zena) znaju sta radite na netu?

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA?

(http://www.imagesforme.com/out.php/i81550_jezik.gif)
(http://www.imagesforme.com/out.php/i81550_jezik.gif)
Bez komentara roll
Glupo pitanje Tongue

P.S. Kreni od sebe, nismo svi u "Mraku" mrgreen
kakav brak?
ko kaze da sam u braku?

ovo je univerzalno pitanje, koje se posebno odnosi na Micu...(http://www.imagesforme.com/out.php/i81551_smeh.gif)

daj malo duhovitosti, sta si se uozbiljila tako..... 8)
Ja sam uvek neozbiljna... wink

Micoooo javi Devici da ne zvirka groz kljucaonicu lollollollol

Nemam muza, a ovaj sto ga imam nema pojma ni da postoji ovaj sajt a kamoli da ga ja posecujem wink
Nemam muza, a ovaj sto ga imam nema pojma ni da postoji ovaj sajt a kamoli da ga ja posecujem wink

Malinice bree, ukljuci se u temu , vidis da je rec o Mici ... wink

Nemoj da si tako ozbiljna lollollol
ovo je jako dobro pitanje i nije ni malo glupo.......sve ste vi bestije ali ja podrzavam to......samo flertujte(kao sto sam vec rekao:"ZIVEO FLERT)......
Ja nemam ni zenu a od pre par dana ni devojku tako da ...bole me kita....ali vi zene....cccccccccc......samo se kurvate.....hihihihihihihih
ovo je jako dobro pitanje i nije ni malo glupo.......sve ste vi bestije ali ja podrzavam to......samo flertujte(kao sto sam vec rekao:"ZIVEO FLERT)......
Ja nemam ni zenu a od pre par dana ni devojku tako da ...bole me kita....ali vi zene....cccccccccc......samo se kurvate.....hihihihihihihih

A vidim Ja da si ti nesto zadnjih dana isfrustriran, znaci o devojci
se radi?..... pa sad svoju frustraciju ispoljavas ovde jer ga nema
devojce da te zanima lollollol

P.S. Od pre neki dan non-stop kucas , preplavio si sve teme,
neznas sta ces s rukama. Devojkoooooo vrati mu se aman lollollollol

hahahahahahahaha

bruka, zeno! bruka! lol

A vidim Ja da si ti nesto zadnjih dana isfrustriran, znaci o devojci
se radi?..... pa sad svoju frustraciju ispoljavas ovde jer ga nema
devojce da te zanima lollollol

P.S. Od pre neki dan non-stop kucas , preplavio si sve teme,
neznas sta ces s rukama. Devojkoooooo vrati mu se aman lollollollol

Pa to je zato seko sto sam hteo da se malo zabavljam( i dosao sam na forum dok jos nisam bio u svadji sa devojkom-tako da to nema veze)i da se smejem sa vama ali izgleda da nemam podrsku(napisao sam sve u onoj temi:"Kada je na forumu dosadno)......jebiga.....sta cu vam ja kada ste dosadni......ajde sada se naljuti na mene pa da se bar svadjamo jer ovo ne vodi nikamo osim u siljenje patke ili vama u tegljenju gumice......
Čuvam klince a kad sam slobodan blejačim po gradu. Pijem pivo sa drugarima ili jurim sojke. Eto, to ja radim kad mi je žena na poslu...
lollollol
Ja nemam tih obaveza....... ko, sta, gde i kada lol

zivela sloboda wink
lol naravno da zna, pa na sajtu smo se i upoznali i dalje se druzimo sa drustvom sa sajta wink
Pozdrav tanjuska i poljubac od Die........... 8) lol
A, je l` mozemo mi sto nEsmo udavaTe da odgovorimo? lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:52 am.