Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li prava ljubav zaista postoji ili je to samo varka?Ja mislim da postoji,jer se meni takva ljubav dogodila!Samo ako nekog bas volite nemojte ga pustiti da ode,jer cete se posle gorko kajati zbog toga!Bas kao sto se ja sada kajem!
Znaj..
da je masta jaca od znanja,da je mit mocniji od istorije,da su snovi jaci od cinjenica,da nada pobedjuje iskustvo,da je prijateljstvo jace od daljine,da je smeh jedini lek za tugu i veruj da je ljubav jaca od smrti.
:?: :?:
taj da te je voleo ne bi otisao ni da si ga zubima drzala........tako da -prazna prica.
a prava ljubav naravno da postoji....
Ajd ne sviraj pusti devojku na miru. Vi'š da iz nje govori golemo životno iskustvo...
lollollol
Lele imas li ti mamu i tatu? Bolje bjezi odavde, pa se vrati kad porastes Smile
Prava ljubav?! Postoji, naravno da postoji, ali ne u mojoj kuci :D Mislim...podstanarskom stanu... Smile
Maro, Marice, mlada vaspitačice,
izgore mi srce moje za tobom...
lollollol
Mlada, mlada, nego sta Smile
A tebi ni`e dosta, em zena, em devojka... Tongue
E, Brode, Brode, oci ti na vr` glave :D
Ti si bas ostar kriticar!Ako vec zelis da znas sta se desilo,pa da ti kazem.....bila sam sa deckom u vezi cetiri meseca i stvarno smo se voleli,ali ja sam ispala kretenka,pa sam ga prevarila sa njegovim najboljim drugom!Da li bi mi ti mozda oprostio tako nesto?Sta je drugo mogao da uradi,nego da me ostavi i da me pusti da zivim svoj zivot?Mnogo sam ga povredila i sad se kajem,ali mu sada moje kajanje i nije od velike pomoci!Iako znam da me jos uvek voli to mi NIKADA nece oprostiti!Od tog dana vise uopste nesmem da ga pogledam u oci!A jos uvek ga volim!!! cryUnhappycryUnhappy
Kad se voli onda se vara sa najboljim njegovim drugom? jel tako mackice?
A na koji nacin si ga prevarila sa drugom mu?
Pa ovako....to vece sam bila sa drustvom kod decka i kad smo se vracali njegov drug me je odvezao do kuce i ja sam ga pozvala na kafu!I POSLE KAFE PAO JE SEX,A SUTRADAN ME JE DECKO ZATEKAO KAKO POLU GOLA LEZIM U KREVETU SA NJEGOVIM DRUGOM!
14 godina...sex... shockshockshockshock

meni onda vrijeme za mlijeko, piskiti pa u krevet shock
Pa ovako....to vece sam bila sa drustvom kod decka i kad smo se vracali njegov drug me je odvezao do kuce i ja sam ga pozvala na kafu!I POSLE KAFE PAO JE SEX,A SUTRADAN ME JE DECKO ZATEKAO KAKO POLU GOLA LEZIM U KREVETU SA NJEGOVIM DRUGOM!

Mila Machkice, dok jos nisi postala matorka za moj ukus, poseti me u mom kabinetu VIP clana, da mi pokazes gde zeka pije vodu

lol

I sada ces sve da nas ubedjujes je to bila PRAVA LJUBAV .....mahahahahahahhahaha....... joj vi zene ste nekada stvarno papanke..........aj mani se sranja roll

I sada ces sve da nas ubedjujes je to bila PRAVA LJUBAV .....mahahahahahahhahaha....... joj vi zene ste nekada stvarno papanke..........aj mani se sranja

Ko nam je naljutio adama?
kao prvo nemoj generalizovati sve zene, a kao drugo ona je jos djevojcica, dok si ti cice za dupe fatao ona nije bila ni u planu Wink
Sto se palite na razne mastovite price, na lazne profile
itd............ lolwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:14 am.