Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Covek nikada,nikada,nikad u ocima zene da ispadne smesan,ako zbog nje nesto uradi.Cak i onda kada bi ucinio i najgluplju lakrdiju.Radi sta znas,stani na glavu,govori same gluposti,hvalisi se kao paun,pevaj pod njenim prozorom,samo jedno nemoj nikako,ne budi poslovan..
Shta te je navelo da to zakljuchish Veron?
Shta te je navelo da to zakljuchish Veron?

Iskustvo wink
Ne slazem se sa tobom. Zene ne vole alkose, to je sigurno wink, ali zato vole poslovne ljude :D
Ne slazem se sa tobom. Zene ne vole alkose, to je sigurno wink, ali zato vole poslovne ljude :D

Trezan ne u smislu alkoholizma wink
Ja mrzim poslovne ljude.
Tako su nemashtoviti...
Žene vole krimose, oni su maštovitiji. roll
Pojedinosti su divne,ali celina nema smisla wink
...zene vole muskarce kada su ono sto jesu,ali u svom najboljem izdanju... Smile
Ma zene kada vole muskarca istinski, vole ga bilo kakav da je, bilo kakvu manu ili vrlinu njegovu...
Ma zene kada vole muskarca istinski, vole ga bilo kakav da je, bilo kakvu manu ili vrlinu njegovu...

takO je bratE....objaSni kOkOsXkama lol
Lale, uze mi rec iz usta lol Takodje se slazem sa ja_sam wink

Kad se neko vole prihvata se sa svim svojim manama i vrlinama.
Nikada ne treba raditi nista smisljeno, treba biti ono sto jesi i sigurno ce takva osoba biti zanimljivija nego neko ko smislja sta bi i kako bi. Prirodnost i spontanost su uvek imale svoju lepotu i privlacnost, samo je pitanje ukusa sta ko voli i sta kome vise prija.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:24 am.