Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Danima posmatram ovaj Forum,kako se ljudi nisko spustaju,vredjaju zive i mrtve roditelje,bracu,sestre i ostale,svi znaju,guraju nos,skim jedete,spavate,sta kome pricate,prete vam!Postalo je jadno a pomalo i smesno,kako neki glume velike svetce,velike pismene,skolovane ljude,a ovde pokazuju koliko su jadni!Vidi se po temama gde upozoravaju druge sta da rade,kako da vaspitavaju ove nevaspitane,da nauce pismenost ne pismene,zaista jadno!Bolje da zavuku glavu u neki pesak,i da pociste svoju avliju a ne da pozele tudju da ciste!Citala sam zadnjih dana teme gde se protive abortusu,vaspitanju,muzevima,deci,zenama,pa ti isti ljudi znaju bolje od mene lajika i drugih kako je abortirati,kako je pretiti bivsima,kako je probuditi se ujutru u tudjem krevetu a da neznas ni ko te jb da prostite!O cemu se ovde radi,neko je kopirao moj nick,izvredjo me,a ja sam tada cutala pa de nije prvi put,radili su to i neki likovi koji su mi do juce glumili svetice i svetce!
Ali jadno je sto ste Zlambadi kopirali,svi je vole,svi znaju ko je ona,toliko se nisko spustaju neki zali Boze!
Svakog kazna stigne kad tad,a onog ko sve ovo radi recu samo NEKA GA STIGNE NAJVECA KAZNA,TAMO GDE GA NAJVISE BOLI!
Mozda mu tada dodje iz dupeta u glavu koliko je jadan,i u sta se ovaj sajt pretvori u veliko sranje debilnih ljudi!
Ma sta dalje reci, do juce pametni moderatori koji opominju duple nickove a i oni sami imaju te iste... ulaze jedni drugima
u nick, misle da nas prave ludima , ne vide koliko su smesni.
Na svaki njihov sledeci post Ja se slatko nasmejem jer na zalost
u stvari njima je ovo ovde sve. Oni nemaju zivot izvan ovog.
Postoje ljudi meni dragi koji kuckaju s posla kao i Ja a postoje oni drugi sto bi Ja rekla dokoni koji nisu ni za sebe pa ni za druge.
Toliko su pametni da znaju kad Ja idem u WC. Dokaz njihove pametnosti je i taj gde doticna pise : "Samo da znas po MSN-u se svasta pise o tebi" . Koliko je to njima bitno? Oni su ulozili sav svoj mozak , trud , napor, ejjj da pisu o meni po MSN-u . xaxaxaxax
A onda otvaraju duple nickove jer nemaju dupe da pod svojim kazu nesto pametno, neznaju na lep nacin da naprave zanimljivu atmosferu, za njih je zanimljivo kad se neki dupli nick svadja i iznosi
gluposti i nagadjanja. Mnogi ljudi su me na ovom forumu zacudili - mada to sam od njih i ocekivala , za bolje i nisu. rollroll

P.S. Pravljenje atmosfere , to je umela Zlambadi , to ume Mica, BR, ljudi koji me uvek pozitivno oraspoloze i nasmeju, koji ne mogu da dodju do izrazaja od ostalih ispljuvaka ovde.
Koliko ja znam moderator je sam se kacio samnom ,pisala je da odem sa sajta,pa na chetu su ulazili neki likovi,da im je cilj da oteraju mene i druge Ok clanove!Uspevate ili mislite da to mozete!
Toliko dugo se novi zadrze da misle da smo mi bolesni svi u glavu,mozda i jesmo sto se spustamo na nivo neciji bolesni!
Posto je komsija spomenuo Hell,ta ista Hell je odmorila mozak od budala!A danas cu joj prenet pozdrav kad je vidim!
I neki bolje da se zapitaju sta ce napisati,jer jezik radi brze od pameti,a neciji jezik jos nije se razvezao,a tada ce biti belaja!
Covece, kacite se za stvari od pre godinu i vise... Znate li koliko je vremena od tada proslo?!
Molim vas, kada pominjete moderatore, ogradite se na koga mislite jer se ovde sve tumaci visestruko i kako kome odgovara.
Ne razumem zasto se clanovi zanose time da neko razmislja o njima kada nije na netu, po cemu to znaju da ti neki drugi ljudi nemaju zivot osim ovog sajta i da im se nista drugo u zivotu ne desava?
Ljudi se hvataju za gluposti, od toga gde je neko stavio zarez do toga sa kim je spavao...
Kritikujemo jedni druge a i sami pravimo iste greske...
Cemu vodi ovo?
Ko je ovde psiholog ili psihijatar da moze da kaze da li je neko odlepio, ko je kome radio IQ test pa da zna da li je neko glup ili pametan i kako ljudi sebi uopste daju za pravo da nekoga nazivaju nekim imenima??? Preti se fizickim obracunima, raznim detaljima iz privatnog zivota...
Svako ima svog favorita pa se i navija... i nije bitno da li je neko direktno povezan sa necim, samo ako mu se osoba ne dopada odmah se stupa u akciju pljuvanja...
Kuju se razne teorije zavere, lupetaju se stvari o kojima se nema pojma i koje niko ne moze sa 100% sigurnosti da tvrdi...
Umisljaju se razne spijunaze, progone se ljudi, kerira se nekoliko nikova koji ce podrzati neku izvesnu osobu...
Pripisujemo jedni drugima da sudimo po rekla kazala a i sami to radimo...
Napadaju se ljudi o kojima se nema pojma i koji se nikada u zivotu nisu videli samo zato jer nekome se ne svidja neciji stil pisanja...
Zasto neko daje sebi za pravo da misli kako ovde, na javnom forumu, ima vise prava od neke druge osobe???!
Besmisleno je sve ovo...
Nell dobro se zna o kojem moderatoru bivsem ja govorim,i nije staro godinu i nesto nego samo par meseci!Ono o cemu sam ja napisala i ti znas,da ovde nije kao pre,da se gleda kako ce se ko popljuvat,nismo u ringu pa da navijamo!Nell prvi put kad sam pozelela otici ti si me podrzala da ostanem,i mnogi likovi za koje nisam ni znala da postoje,to su ljudi koji citaju ovaj Forum a da nisu ulogovani!Nell neznam sta ti to toliko sve smeta,mislim da ja,kao i drugi imaju pravo da kazu sta misle,jer nije uredu kopirat tudji profil,pa pljuvat ljude!A o tebi kao o moderatoru nikad nisam nista ruzno rekla,koliko ja znam,a ti najbolje znas sta si rekla meni na pwt!
Svetice i Svetci!

nisam na ovu temu razmišljala, mada...................... rekla bih da sam svetica.....................Smile))

sveDa MicaDa.................... lepo zvuči, a?........................Smile))
Vidis MIco moracemo da te turimo u kalendar,Sveta Mica crvena wink
O, Bela... Pa, gde se od svih ljudi bas ti nadje...
Medju svetce Nell wink
Mozda sto vas Bela nije nikad javno pljunula,a mogla je.jer nisu ni svesni sta sve moj jezik krije 8)
nellO, il te pogrešno protumačih il pucaš na to da sam ja Bela..???
nellO, il te pogrešno protumačih il pucaš na to da sam ja Bela..???

Pucam! A ` esi turila paMcir??? Tongue
Zamoljavaju se izvesne ženske osobe da se smiru. Inače ću morati da postupim po naredjenju i da vas rasturim.
Zamoljavaju se izvesne ženske osobe da se smiru. Inače ću morati da postupim po naredjenju i da vas rasturim.

`El saS taj mali seMsir? Tongueoops

pazi da tebe nerasture te zene mrgreen
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:07 pm.