Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Danima posmatram ovaj Forum,kako se ljudi nisko spustaju,vredjaju zive i mrtve roditelje,bracu,sestre i ostale,svi znaju,guraju nos,skim jedete,spavate,sta kome pricate,prete vam!Postalo je jadno a pomalo i smesno,kako neki glume velike svetce,velike pismene,skolovane ljude,a ovde pokazuju koliko su jadni!Vidi se po temama gde upozoravaju druge sta da rade,kako da vaspitavaju ove nevaspitane,da nauce pismenost ne pismene,zaista jadno!Bolje da zavuku glavu u neki pesak,i da pociste svoju avliju a ne da pozele tudju da ciste!Citala sam zadnjih dana teme gde se protive abortusu,vaspitanju,muzevima,deci,zenama,pa ti isti ljudi znaju bolje od mene lajika i drugih kako je abortirati,kako je pretiti bivsima,kako je probuditi se ujutru u tudjem krevetu a da neznas ni ko te jb da prostite!O cemu se ovde radi,neko je kopirao moj nick,izvredjo me,a ja sam tada cutala pa de nije prvi put,radili su to i neki likovi koji su mi do juce glumili svetice i svetce!
Ali jadno je sto ste Zlambadi kopirali,svi je vole,svi znaju ko je ona,toliko se nisko spustaju neki zali Boze!
Svakog kazna stigne kad tad,a onog ko sve ovo radi recu samo NEKA GA STIGNE NAJVECA KAZNA,TAMO GDE GA NAJVISE BOLI!
Mozda mu tada dodje iz dupeta u glavu koliko je jadan,i u sta se ovaj sajt pretvori u veliko sranje debilnih ljudi!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:01 am.