Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
REKAO SAM SEBI DA SE NIKADA NECU VRATTI NA OVAJ SAT ALI ME JE ANASSTASIJA NATERALA SA SVOJOM GLUPOSCU I AKO SAM JE ZAMOLIO DA ME NEUZIMA U USTA KAO STO NI JA NJU NEUZIMAM OVO JE NEKADA BIO SAJT A SAD JE NISTA 0
DOSAO SAM SAMO DA ISRAVIM GRESKU KOJA SE SADA TICE MENE....
VIDIM NEKE BELE.... BLJUZGE I OSTALA GAMAD OVDE PRAVE NEKE ZBRKE I SRANJA....MADA ME U PRINCIPU BOLI KURAC KO STA KAKO I ZASTO RADI........

VIDEO SAM POSTO PRATIM SAJT DA JE NEGDE PARAVA BELA NAPISALA OD LAZNE BELE IP ADRESU PREMA TOME EVO I MOJE DA NEMORATE DA LUTATE I TRAZITE MOJU IP ADRESU

E SAD VIDEO SAM DA JE I ANA NAPISALA NEKA LOGOVANJA U ISTO VREME MENE I TE BELE.. MOJE LOGOVANJE JE BILO ZADNJE U VIDI SLIKU............

I DA NARAVNO POZDRAV ZA MENI JOS UVEK DRAGE LJUDE.....JEBAC NA VIOLINI XAXAXAXA LAVE LAVE

NELL DRAGA OSOBA....MICA KRAVICA DEBELA KRMACICA HAHAHAHAH
ISHTAR MENI SKROZ OK OSOBA.....VIDIM I MIRACLE SE VRATILA XAXAXA JA_SAM JE NEKI MUDONJA OVDE A?A?A? MALINA KOJA SE NIJE UDALA A K'D CE NE ZNAMO...POZDRAV I ZA ACU MADA GA NEMA....SVRATIM JA CITAM KAO GOST OVAJ FORUM JER MI JE DRAG JOS UVEK ALI JBG KAD TO NIJE VISE TO....

A POSEBAN POZDRAV ZA ČALETA
I AKO SAM NEKOG IZOSTAVI NEKA MI NEZAMERI....
ae.......i tako....... pozz za sve meni drage osobe sa ovog sajta a i one namcoraste....

e da i za BAMBINA jedan kissssss hehehehe phahahaha

ae....... i tako.......

ovo je bio moj prvi i poslednji post nadam se da vise nema potrebe da se pisem i kao nesto pravdam...sve sto sam imaO sam reko jos ondaK kao i sada pod mojim nikom BUDA.........

E DA DRAGISAAAAAAAAAAAAAAAAA (BINIC) POZZ I ZA TEBE

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:58 am.