Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ima li se para ima li se s'cim?
Sta je to sto najradije kupujete i da li uopste pridajete vaznosti ovakvim prilikama?
Puno je posla bilo da odradim, pa trošim više nego što zaradim...
Nemam para, tako da sve sto zaradim na sebe i spiskam....
Do pre godinu dana nisam uopste gledala na snizenja. Jednostavno sam kupavala kad god mi je bio cef. Bila sam skepticna prema svemu sto je u pola cene, mislila sam da je to samo varka i skart roba. Shvatila sam da uopste nije tako. Mnogo toga ima da se kupi kvalitetnog, za mnogo manje para. Nije da se treba cekati, ako je nesto bas neophodno, ali za hir, narocito zenski mnogo jak mesec za ustedu... 8)
....to je moje misljenje, a Vase?
Živciraju me žene koje puno troše.
I mene mnogi muskarci pa se opet ne hvalim.... 8) lol
...narocito oni u belim sportskim soknama ....
To je opstepoznato u svetu da se garderoba kupuje najvise
kada su snizenja. Zasto platiti cipele Baldinini 300 eura, kada
ih mozes kupiti za 150.... naucila sam to odavno i smatram da
je sasvim ok. Febriarska i avgustovska snizenja su poznata,
eto poceli i kod nas..... 8) pa super lolwink
Ne znam ja za tog Baldininija a ni na kojoj pumpi taj radi ali znam da dobre gilje koje koštaju tri glave ili više nikada nećeš dobiti u pola cene, ni na kakvim sniženjima. Ozbiljne firme koje prave dobre gilje, ako im šta ostane, to radije povuku iz prodaje i nikad ne daju takva sniženja. Tako bar rade Gucci, Prada, Ferragamo, Boss, Magli, Vuiton...
Nisi u pravu, sve to sada ide skoro u pola cene 100% wink
Jašta. BIdne popust i 200% a naročito kad stigne iz Pekinga i okoline...
Ja ne pricam o snizenjima kod nas, haloooooo covece lol ))
Pa i ja tebi pričam da se više od 20 godina oblačim u Italiji i da ozbiljne i ugledne firme nikada ne prave takve rasprodaje. Pa ko bi kupovao cipele od tri ili pet glava ako će one na jesen da budu dve? Zato pitam na kojoj pumpi taj Baldinini radi i da se ti nisi zaebala za decimalu u ceni...
lollollol
Prosetaj se ti ovamo, pa cemo onda da se prepucavamo. Napuni kesu i biraj butik i firmu. Sve u pola cene, ako ne i vise... 8) Od Huga do Armanija preko Guccija do Prade. Samo naravno na vreme, ode sve k'o alva casna rec... lol
'ebiga, ja zivela tamo 10 godina, pa valjda sam videla kako
i kada se to radi. Cipele Feragamo u avgustu bar 30% dole,
i sve ostalo 8) bar za Italiju znam.....i nemo' da me
nerviras pre spavanja.......... lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:06 pm.