Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li ste primetili da su na svadbama mnoge devojke i žene u stanju velike seksualne napetosti i nadraženosti. Kao da traže avanturu. Mnogo su pristupačnije nego inače a znaju i da urade ono što inače nikada ne bi. Npr. da imaju brzometni seks sa osobom koju prvi put vide i da pri tom svršavaju u rafalima. Zašto je to tako?
Mozda zato sto neke retko izlaze, pa se raspistolje...
Dodji jednom na proslavu 8. marta, da vidis sta je afrodizijak :D
mozda zato sto znaju da ce jedan sigurno ebat i jedna sigurno biti ebena, pa hoce i oni malo, da ne bi mladenci bili jedini mrgreen
Da li ste primetili da su na svadbama mnoge devojke i žene u stanju velike seksualne napetosti i nadraženosti. Kao da traže avanturu. Mnogo su pristupačnije nego inače a znaju i da urade ono što inače nikada ne bi. Npr. da imaju brzometni seks sa osobom koju prvi put vide i da pri tom svršavaju u rafalima. Zašto je to tako?

Tebe je neko opasno slagao... lollollol
Drug si mi al' ne znas ni ti bas sve... wink
Svaka ženska koja se iole razume u seks zna da je mamuran k. najbolji. 8)
Ja se skoro na svakoj svadbi pošteno "olešim" i kad se probudim onako mamuran, ako se kojim slučajem desi da sa svadbe nešto i "privedem" funkcionišem ko švajcarski sat, bwe. Smilewink
Svaka ženska koja se iole razume u seks zna da je mamuran k. najbolji. 8)
Ja se skoro na svakoj svadbi pošteno "olešim" i kad se probudim onako mamuran, ako se kojim slučajem desi da sa svadbe nešto i "privedem" funkcionišem ko švajcarski sat, bwe. Smilewink

el bi ti na svadbu da se napijes ili naebes, a?
8) Pa, kako običaji nalažu..., sve po redu. Smile
Prvo čorbica sa mesom, pa sarmica, pa pečenje..., a posle pečenja zna se ide mlada, i tako... lol

roll Tortu sam zaboravio. Posle mlade obavezno torta. 8) Smile
8) Pa, kako običaji nalažu..., sve po redu. Smile
Prvo čorbica sa mesom, pa sarmica, pa pečenje..., a posle pečenja zna se ide mlada, i tako... lol

A ku(R)vanje si zaboravio .................. mrgreenmrgreenmrgreen

Moguce, samo gde to tako u rafalima obave, u toaletu,
autu....... roll
mozda zato sto znaju da ce jedan sigurno ebat i jedna sigurno biti ebena, pa hoce i oni malo, da ne bi mladenci bili jedini mrgreen

Ma 'di Ti zivis... Kad dodje do svadbe, mladi i mladozenji je 'ebanja vec preko glave... uvece popadaju od umora i odmah zaspe...... lollollol
...a moz' da se desi da jedno od njih i budno ostane...khm...
lollollol
"uspavala maca misa"... lollollol

autu....... roll

Tebi je već malo kasno da se interesuješ za takve stvari...
lollollol
Hahaha.... bas me zanima, ja znam za nesto drugo,
zato sam pitala.... da, nikad nije kasno kad se ljubi
strasno... 8) lol
autu.......

U kukuruzima. Pričo mi jedan što je gledo...
Ma na raznim mestima. "Vozi me kući da se presvučem", "Aj samnom po cigare" itd. U autu najčešće...
lollollol
To ti sve iz iskustva pricas... lol sad' mi je jasno ... lolwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:37 am.