Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo otvorila sam novu temu sa ciljem da pomognem, i odgovorim svim članovima o čemu se trenutno radi i koji je razlog što postoji par nenamerno napravljenih "grešaka "koje su se poajavile na našem novom sajtu!

"spojka mi izbacuje muškarce a ja volim žene"

po defaultu spojka lista sve članove - kliknite na Spojku i podesite da vam prikazuje samo žene.

"imam milion poruka u inboxu"

Stari sajt je drugačije vodio mailove, tako da su se prilikom prebacivanja na novi sajt svi mailovi proglasili "nepročitanim". Moguće da se među njima nalaze i mailove koje je korisnik obrisao. Problem sa brisanjem mailova će biti rešen u toku dana.

"Lista prijatelja mi se proširila, sada su tu i neki manijaci sa polnim organima"

Na prethodnom sajtu je drugačije radio sistem prijatelja, pa su tokom prebacivanja svi prijatelji (bili oni odobreni ili ne) prebačeni na novi sajt i sada se vide u listi prijatelja. Ako se tu nalazi neko ko nije baš, poželjan, idite na Prijatelje i izbacite ih iz liste. Ubuduće ovoga neće biti - kada neko poželi da vam bude prijatelj, izaći će vam zahtev koji možete da odobrite ili ne.

hvala na razumevanju!
webmasterka
Poslednja izmena Decembar 23, 12:10 pm od Ivana Jankov.
Adminka
Draga nam svima mila Admin Smile
Molim Vas imam problem zaista ovog puta molim Vas Unhappy
Nisam u Bgd, ali imam zelju da se i dalje druzim sa prijateljima sa foruma, sajta ali....
Pre nekih 10 dana sam otputovao, od tada kada se logujem a logujem se iz druge zemlje sa lap-topa(samo da se pohvalim)uspem da udjem na sajt, ali NE i da posetim svoj profil, odgovorim na poruke prijatelja, kao da sam limitiran :?
Znam za druge osobe koje zive daleko, znam za devojku po nicku Londonka, ona sigurno zna trik? :?
Moim Vas budite energicni i imacete svu moju podrsku ako ovo resite.
Npr.slicno je bilo proslog puta , nisam mogao da sa 4uma odem na profil a da ne "posetim"autora teme sa I strane 4uma cry
Molim Vas imacu jednu licnu prezentaciju na MSN-u sredite moj problem i dajem Vam rec, uzivacete u jednom lepom putovanju kroz moje slike , fotografije prijatelja, kluba koji volim, judi iz kraja..
Zar 1 Vip mora da apeluje na zdravu svest?Ne , samo zelim da uz odabranu muziku koji ce postaviti na mom msn-u pokazem da sam i sam obican mlad covek koji voli, pati,sniva i sl.
U nadi, da ovo necu pisati ponovo, iskreno Vas Tirkiz 8)
p.s.Hvala na razumevanju Smile
Od pre dva dana u mom klubu, kockica sa natpisom komentari, trepce na crveno, medjutim kad otvorim isto, ne dobijam novi komentar za odobravanje ili odbijanje. Zato nikako ne mogu otkloniti treptanje, ono trepce i trepce.

Takodje, vidim da sam ranije dobijao mnogo vise komentara, nego sto mi se prikazuje na profilu i opet ne mogu odobriti one koje se ne vide na profilu. Zasto?
Komentar koji si dobio je od korisnika koji vise ne postoji, tj, njegov nalog je izbrisan. Moguće je da ti je korisnik prvo poslao komentar a onda je korisnik obrisan sa sajta i kad si se ulogovao, očitava ti da imaš 1 komentar a svakako ga ne možeš pročitati jer tehnički, ne postoji. Znamo za taj problem, desilo se svega par puta, sredićemo.

Pozdrav
Adminka
moj problem je sto ne mogo pisati na chat-u , vidim ko mi pise i sta pise ali moj odgovor ne odlazi . . .

ja sam nova ovdje (relativno) pa nisam sigurna da li je problem tehnicke prirode ili ja jednostavno ne umijem oops :?
moj problem je sto ne mogo pisati na chat-u , vidim ko mi pise i sta pise ali moj odgovor ne odlazi . . .

ja sam nova ovdje (relativno) pa nisam sigurna da li je problem tehnicke prirode ili ja jednostavno ne umijem oops :?

To zavisi od pretrazivaca koji koristis. Ja sam instalirala Google Chrome i kod njega se to desava, samo u private chatu. Mozda treba nesto podesiti, malo sam gledala u njegove opcije i neke stvari podesila ali ocito ne sve. Koristi za ovaj sajt Windows Internet Explorer i moci ces chatovati... wink roll wink
Srecno... Tongue
Opera takodje za chat........bez problema.
Mada Ja mislim da ne zavisi od pretrazivacha, no mozda nijesi dobro "ulazila" na chat.
Klikni na PRICHAONICU, potom (kada se otvori jedno malo prozorche), na enter i ok. Tada ulazish na chat sigurno! A, to shto otkucash samo lupish ENTER i izlazi... Smile wink
hvala vam cure , htjele ste pomoci , samo ne vrijedi . . . chat-nece :?: , pricaonica hoce , i prije je mogla , to sto si mi ti nikita objasnila . . . na ja , nema veze , kad nesto bolje razmislim , nije bas ni vazno , nego eto , covjek se ponekad iznervira i radi nevaznih stvari , pa tako i ja :D
Aaaaaaaaa........Ti si mislila na onaj chat 1 na 1...sad` mi je jasno.
No, i to moze bwe!
Kada napishesh neshto , mishem kliknesh na SEND i pojavi se odgovor. Mada nekada i tu dolazi do zapucavanja, sporo je jako........samo malo vishe strpljenja, ili pokushash par puta napisati...
I bRez nervoze..... Smile wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:25 pm.