Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

koliko mastamo,i koliko smo hrabri da priznamo to,sami sebi,pa i partnerici,partneru?ima li ko iskustva i kakva su?
koliko mastamo,i koliko smo hrabri da priznamo to,sami sebi,pa i partnerici,partneru?ima li ko iskustva i kakva su?

Traze se iz cele ex yu nezaposlene
devojke,zene i parovi za rad od kuce
preko kompjutera "erotski video voice chat"
www.domacice4yu.com
Zarada oko 300-500usa dolara mesecno ,

Ja nemam iskustva ali bih zelela da to promenim Smile
Partner i ja smo dosta pricali o tome i voleli bi da probamo.
Zanima me da li kod nas postoje neki sving klubovi? Cula sam da u Srbiji ima dosta svingera pa me zanima na koji nacin funkcionisu, gde se upoznaju i sl?
Najcesce ovako po forumima, barem je ovde tako, svi se okupimo ponekada u gradu ili se dogovorimo, bilo je uvek dobro do sada, cak i vise nego sto smo ocekivali Smile
Bitno je da nas ima i da se drzimo 8)

Ja nemam iskustva ali bih zelela da to promenim.
Partner i ja smo dosta pricali o tome i voleli bi da probamo.
Zanima me da li kod nas postoje neki sing klubovi? Cula sam da u Srbiji ima dosta singera pa me zanima na koji nacin funkcionisu, gde se upoznaju i sl?

Nigde nema boljih singera nego u Srbiji...

Ja, kao clan udruzenja "Anonimni sIngeri", imam najlepsa i najpozitivnija iskustva i svakome preporucujem da se uclani.

Prvo, lako je ispuniti uslove clanstva:

a) potrebno je da poznajete deo istorije Starog veka od Hatusila i Ramzesa do najezde Varvara na Rim

b) neophodno je da znate napamet biografije velikih pesnika (samo od Homera do Prevera) i bar po neku misao ili stih da citirate

v) vazno je da bar jedan deo vase licnosti bude apsolutno predan lepoti i apstraktnom hedonizmu

Drugo, clanstvo je raznovrsno po starosti, polu ( svih pet polova zastupljeni: zenski, muski, pokusaj muskarca da postane zena, pokusaj zene da postane muskarac, i sinove Hermesa i Afrodite), boji koze, politickim uverenjima i religijskoj pripadnosti.

Za vise informacija sajt ( na koga se ulazi preko sajta domacice) WWW. Anonimnisingeri. rts?ko ju ces>samo jednu@yu

I dodjite sa partnerom, nemojte samo pricati o tome, da singujemo zajedno.

Nas moto: pesma nas je odrzala, pesmi hvala
Iskustva?
Partnerom, pricao o tome jesam...
lol
SWING,ili GRUPNJAK

Bio sam ubedjen da je to jedno te isto, u mom kraju se to lepo kaze "na gomilu" lol lol
Kad smo vec kod "grupnjaka", moji omiljeni swingeri su Benny Goodman, Count Basie, Duke Ellington, Gene Krupa, Glenn Miller, Art Tatum.
:D

A partnerka ... za ples lol lol
SWING,ili GRUPNJAK

Bio sam ubedjen da je to jedno te isto, u mom kraju se to lepo kaze "na gomilu" lol lol

pa mislim da je swing 2 sa 2, unakrsno ili u 4.
a grupnjak je spontana festa x sa x/2, kombinacije razne... shock

Ja maštam ali nEsam dovoljno hrabar da to priznam sam sebi...
shock shock shock
lol lol lol
Priznaj!

. . . biće ti lakše. Wink
Uvek me je zanimalo otkuda to da su većinom ili isljučivo muskarci opsednuti tim grupnim sexualnim iskustvima :?: Verovatno to potiče još od iskonskih vremena, kada su mužjaci težili da oplode što više ženki i tako prenesu svoj genetski materijal na veći broj potomaka...

Žene te stvari ipak podižu na malo viši nivo :!: Smile
Ako uzmes u obzir da je za jedan dobar hetero grupnjak potreban priblizan broj zena i muskaraca, izgleda da se nekako nadju i zainteresovane ucesnice lol lol lol
To je za mene izivljavanje, a ne sex. Ipak, mislim da se razlikuje biti svinger od obicnog grupnog sexa. Svingeri razmenjuju svoje partnere, sto mi je isto neshvatljivo, ali ocigledno neko i u tome uziva. U grupnom sexu mogu da ucestvuju osobe koje i nisu u vezi, nego im, eto tako, dunulo da se malo izivljavaju i ostvare svoja mastanja. Slozila bih se da je mnogo vise muskaraca koji o tome mastaju.
a jel to ono menjam zenu? roll

a kako se ne pobrkaju kad krenu kucama? roll

Tongue
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:16 am.