Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

To je samo moj predlog za koji mi se cini da nece biti razmatran, a kamoli i usvojen wink

Mislim da bi bilo mnogo lepse i zabavnije kada bi svi "posmatraci" ucestvovali u diskusiji.
To je samo moj predlog za koji mi se cini da nece biti razmatran, a kamoli i usvojen wink

Mislim da bi bilo mnogo lepse i zabavnije kada bi svi "posmatraci" ucestvovali u diskusiji.

Definitivno da bi bilio lepse, samo sam iskazao svoju nesigurnost u ispravnost tog puta.

p.s. Inace, da sam bas toliko bio siguran da se nece ni razmatrati . . . ne bih se ni javljao. wink
Evo, pogledaj te sad, 16 posmatraca, a samo 4 prijavljenih lol lol

Sta li citaju tako pomno tih 16? shock Tongue
Ma neka gleda ko hoce, meni ne smeta, jedino mozda da se bez logovanja nekako zakljuca podforum "Erotske price", mogu deca da udju tu i da citaju..... Ajd bar da ima nesto pametno da procitaju, nego dzaba gube vreme...... wink

Ufff, ala sam brizan..... roll lol
A, di su nestali moji komentari na temu gaca i posmatraca???? :?

Ili to nije bila ova tema ili sam preterala za ukus moderatora?! shock
Interesuje me zasto ne postoji mogucnost brisanja poruka iz arhive?
Poslednja izmena Jul 4, 7:56 pm od Marica i Ivica.
Može li neko da mi objasni kako da zatvorim profil, da ga vide samo prijatelji, a ne svi ostali? Ovo je bre strašno, ne razumem zašto se nikom nije dopala ona plaFuša sa retrovizorom a ova žutosuknjičasta im fina roll
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Hvala..i onda tu štikliram svuda, samo prijatelji jel tako?
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Uspela sam, nego jel to znači da na primer Šaškić ne može da mi piše pp, jer nismo prijatelji? shock Ili može da mi piše ako ja njoj prva pišem....bem ti forum roll
Ok, hvala..

E, moj admine, muskarci ti otvaraju zenske profile i ne placaju clanainu.

Sve neke Vanile, Tulumbe i Hurmasice.

Status članice dobijaju samo provereni profili wink
Adminka
Ivana Jankov kaže...

Status članice dobijaju samo provereni profili wink

Tako je. Prvo inicijacija kod Morskog, pa status.
"Dodje tako vreme da mobilni telefon kosta jedan dinar, a kesa u marketu dva dinara".

Ivo Andric

(iz zbirke "Najlepsi svecki citati")
Morski33.5 kaže...

Tako je. Prvo inicijacija kod Morskog, pa status.

прво код деде да их деда изуједа razz
Мачак Жућко
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:39 pm.