Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Paraskeva kaže...

Zezam se. Mnogo sam zrtvovala ali sam mnogo i dobila...  Bio je i ostao jedini... 

Sto se tice guze, svaki dan mi je pipka u prolazu... a pare zaradjujem... Smile A sto razlaz? Zar posle 30 godina? Happy

Gluvo bilo, svaki razlaz u tim godinama je obilježen ikebanama...

Sea Horse kaže...

Gluvo bilo, svaki razlaz u tim godinama je obilježen ikebanama...

A ikebane skupe...  I sve sto ide uz to...  Smile

Kratko i jasno: količina moje spremnosti za "žrtvovanje" , srazmjerna je njegovoj.  )))

ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.

LoveforLove kaže...

Kratko i jasno: količina moje spremnosti za "žrtvovanje" , srazmjerna je njegovoj.  )))

to ti i nije neka žrtva onda,ti si žensko,od tebe se očekuje sveeee da zrtvuješ za voljenog čoveka a ne reciprocitet,jediino da paziš koga ćeš da zavoliš i koliko 

zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

sejlor kaže...

to ti i nije neka žrtva onda,ti si žensko,od tebe se očekuje sveeee da zrtvuješ za voljenog čoveka a ne reciprocitet,jediino da paziš koga ćeš da zavoliš i koliko 

Od đetića, pravi crnogorski odgovor. Davno prošlo vrijeme kada su se žene žrtvovale i trpile štošta zbog radi muškaraca. Sada smo finansijski nezavisne i očekujemo sve po principu, koliko daš, toliko ćeš i dobiti. 

ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
   lajkuje ovo

dao sam nekad puno, bila je greska. sada samo dajem sve, ali ne unapred, vec samo sada.

LoveforLove kaže...

Od đetića, pravi crnogorski odgovor. Davno prošlo vrijeme kada su se žene žrtvovale i trpile štošta zbog radi muškaraca. Sada smo finansijski nezavisne i očekujemo sve po principu, koliko daš, toliko ćeš i dobiti. 

aauuuu,kolka ti je ta finasijska neyavisnost mesecno u evrima da vidm imam li toliko pa da se udruzimo

zedlion kaže...

dao sam nekad puno, bila je greska. sada samo dajem sve, ali ne unapred, vec samo sada.

Ni ja vise ne placam unaprijed... Koliko muzike, toliko para...

Sea Horse kaže...

Ni ja vise ne placam unaprijed... Koliko muzike, toliko para...

valjda si ti naplaćivao

...eeehh, mlad od ljubavi lud, svoja dva najlepša leta šesnaesto i sedamnaesto, bacih pod nožice jednoj prelepoj Milenici avaaaj, zalud...

..volesmo se ko u najlepše pjesme ljubavne , i radismo sve što nam na naša mlada srca padne, dok nezazvečaše otrežnjujuće reči mLogo gadne...

..BEŠE MI BAS LEPO, ALI NEĆE BITI TREĆE LETO, TI SI SUPER ALI VIŠE LOKALAC, MENE ČEKA KARIJERE VISOK LET, NEKI TAMO TUĐI, BELI SVET...!!

..i tako moja prva ljubav put Kanade odleprša, duša moja il, sijeta pusta muška, još deset leta nemogaše da se stiša....

..dok nebeše opet u našem kraju, ali aavaj, ni moje oči nemogaše da je  takvu ,, prosvećenu ,, prepoznaju, od vedre Anice Dobre,  sirota, grdna prođe silni put do ispijeme ali načitane rugobe...

...i moj vražji živote, tek saznah da je to ona bila, kad put te proklete Kanade, ovaj put zauvek mi ode... 

Poslednja izmena Jun 23, 9:25 pm od Sone.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:05 pm.