Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pa sto mi to nisi prekjuce rekao nego sam zvao klince sa kablovske tv. da mi pomognu, dodju pritisnu nesto, uzmu mi 10 E i smeju se mojoj gluposti drsko skoro u moje lice Unhappy

sledetji put ako ispucash swe shto znash uradi owako...
start->all programs->accessories->system tools->sistem restore i na kalendaru shtiklirash datum pre zeza i ok...
Hvala probacu, ali se zaista plasim da ne zeznem nesto..
Ovo sta si ti rekao slicno mi je Milicica rekla ali opet isto...
Mislim da sam nesto zeznuo, jednom sam vec imao slican problem i sam od sebe se sredio.Ako neko zna dobrog majstora kome treba lova a koji bi dosao do mene kuci neka baci telefon u moj inbox....
Ljudi ajde nek neko od vas proba da ubaci sliku u profil, pokusavam da promenim avatar al vec par dana nece da mi uploaduje ni jednu sliku
NećeM! (sviđa mi se ovaj avatar) twisted wink
odjavis se i ponovo se prijavis i slika ce i na forumu biti u trenu promenjena...
zar svakom moram objasnjavati?
pisite adminki da ispravi bug!
Nisi dobro procitao! Ne moze slika uopste da se uploaduje, pa sam pitala da neko proba na svom profilu da ubaci bilo koju sliku, da vidim da li je problem kod svih ili samo kod mene

A to sto napominjes, znam
rado bih ti pomogao...ne oko kompa, tu se ne razumem...sacekas malo pa se zatim promeni na forumu, a da izbrises ne znam ni ja...
stavicu obe glave cim savladam...
Ljudi ajde nek neko od vas proba da ubaci sliku u profil, pokusavam da promenim avatar al vec par dana nece da mi uploaduje ni jednu sliku

...dobro ti Biter reče...a i znaš li otkad si već ovdje?...vrijeme ti je da pobrišeš ovaj profil, pa se lijepo prijavi pod drugim... 8)
rum_punch(manki)live.com
Ljudi jel umete vi da citate? roll

uostalom ne bitno, zaboravite da sam bilo sta i pitala
...pa šta onda da kuckamo?...da idemo na letačeve teme??? shock
rum_punch(manki)live.com
Rum , ok je, kuckaj gde god zelis ...a za ovo, zaboravi da sam bilo sta pitala.
Nisi dobro procitao! Ne moze slika uopste da se uploaduje, pa sam pitala da neko proba na svom profilu da ubaci bilo koju sliku, da vidim da li je problem kod svih ili samo kod mene

A to sto napominjes, znam

pa imala si krstic mesto slike, zato sam ti objasnio sta da radis...
slike se ucitavale neki dan, proveri da imas jpg fajl i da nije prevelika. najcesca greska je uplodovanje velike slike. moras je smanjiti na pribliznu velicinu avatara, i tada bi trebalo da prodje...

Došao, probao, uspeo . . . i od kakve je tebi to pomoći? lol
Blacky, najbolje je da pitas nekog ko zna da Ti pomogne savetom :?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:52 am.