Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: help
Evo i ovde da iskoristim, zaista do malopre je sve bilo u redu, sada su slova za pigmeje postala jako mala....sta se radi da se ponovo povecaju....

Hvala unapred

idi na pp wink

Imao sam problem, da se videti kakav prekjuce i niko se nije sem Milicice (Dame sa velikim D) javio za pomoc. Iako je bila u guzvi i cajtnotu, sa puno strpljenja je meni hendikepiranom pomagala savetima oko spomenutog teh.problema.Dobih takodje savet sta da radim od Garda(iako ne znam coveka) ali dzaba jos uvek su mi mala slova unutar monitora samo su krupna na ivici....Meni ovde niko ne veruje da sam glup za tehniku, komp.znam samo da ukljucim, naravno i da iskljucim.Postavljanje fotografija sam savladao ali samo na profilu zimus uz pomoc starije cerke, cak i ona boldovana slova ne znam.Ja sam covek za prosli vek...
Milicice, kada god pozelis da Te vodim na bruskete i onion soup iza Atelja 212 u jako lep restoran baci poruku, zaduzila si me i sa linkovima i sa tim sto si uvek dobre volje kada je prijatelj u nevolji...Ostali sa moje liste prijatelja, zelim Vam da se i Vama smanje slova... twisted
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:07 am.