Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

damica kaže...

Smanji to slovo, nemo se fališ ko Morski..

U tom trenutku mi afrička šljiva bila pri ruci......jbg nema više ni đ od k......
Kada se besmisao shvati činjenicom od tada se živi sa tom činjenicom.
Malo galama malo vise komarci...ali treba gledati pozitivno...mogla sam i da ne dodjem hehe
Hrkajuči.....za ostale ukućane nEsam siguran kako su se proveli pored mene.....spavao sam ki topče sa Kalemegdana.....
   lajkuje ovo

Hrkajuči.....za ostale ukućane nEsam siguran kako su se proveli pored mene.....spavao sam ki topče sa Kalemegdana.....

Videla sam ima u prodaji neka spravica koja se stavi u nos da ne hrces hehe blesavo izgleda ali kazu da deluje...
Lepa kaže...

Videla sam ima u prodaji neka spravica koja se stavi u nos da ne hrces hehe blesavo izgleda ali kazu da deluje...

Odlicno, to za nas muske hrkace prakticno, a imal' slicno i za vasa Lepa usta da neklaparaju i negrde pusta...!?
Gosn Šone, ako niste prEmetili ovde je veza mozak-prstići, ne mozak-jezik. Tako da, džaba biste krečili!
Budi!
Kako je krenulo koristićete vi te vaše prstiće za zamenu muškaraca.....
Lepa kaže...

Pa kupi mi.....bre
damica kaže...

Gosn Šone, ako niste prEmetili ovde je veza mozak-prstići, ne mozak-jezik. Tako da, džaba biste krečili!

Gospodjice nasa mila Damice, mozda Vi nEstse prEmetili ,da repujem vise uopsteno nista licno, samo musko zenske spravice...
A nema potrebe za brigu nase ljute Lepe, to su samo nase male, vesele ljubavne bockalice...
Gospodja Lepa je na nasu musku paznju i ljubav malko slepa...
Odvajkada je bilo, KO SE SVADJA TAJ SE VOLI, i slatko se pevalo...!!Happy
Poslednja izmena Avgust 23, 9:34 am od Sone.
A sad da se vratmo sa prepiske, male, mile prekorke na temu i radnicko zabavno ponocnu, porocnu semu...
Elem, pravo iz livnice i druge smene u prvo kafance sa muzikom, eto znojavih drugova i mene...oojjeee..!!!
A tamo u pola noci, krs i lom i pevacica uz razglas u svojoj punoj moci..!!
Sto bi rekli komentatori imase i glas i stas te uz vreli ritam oko sebe okupi i nas...
Pa sto kazu mladi ,vrli svet, od Silvane do Nirvane, pevalo se i pilo dok Zorica nesvane...a zandarmerija ne stigne...
Sad sam sirot i sam stigo i , obavio malu kucnu nabavku pa u krevet mamuran na okrepljujucu dremku...
Jer tek nocas jeee, PETAAK, sto rece nasa fina Kontra, dan za ,,lep svrsetaK, s'naglaskom na K, i jos lepsi vikend pocetaKKKK.. !!!
Poslednja izmena Avgust 23, 10:11 am od Sone.
   lajkuje ovo
pa gde si ti Sone brate Koneri , izgubih te ko na karte , nedas se videti ni ti ni profesor
a za one zene da i ne pitam
**jos uvek sam ziv**
Evoo, mili Proto nas, sa ovim ljuti Lepim damama u vrucoj igri noc i dan kao sto gledas...
Danju se preganjam sa nasom finom Lepom a nocu patim i lumpujem za nasom dragom pobeguljom Milom...oooojooojoojj!!
Poslednja izmena Avgust 23, 1:31 pm od Sone.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:12 pm.