Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

izvini a zasto da budem opsednut?
svi koji mogu da dokazu svoj rodoslov iz Austrougarske, u principu mogu dobiti drzavljanstvo neke od EU zemlje ili CRO.
moj EU pasos je u izradi. tako da u principu zabole me za tvoju EU fobiju.

A jel ce opet da se formira Austrougarska...mislim, kad svi ti tvoji rodjaci dobiju pasos EU?

Bilo bi lepo, da Srbija opet nekog mlati u ratu...fali nam da i mi nekoga bijemo opet 8)

imat ces veliku sve srbe u istoj drzavi... jedino ce ovi carinici da ostanu bez posla... lol
izvini a zasto da budem opsednut?
svi koji mogu da dokazu svoj rodoslov iz Austrougarske, u principu mogu dobiti drzavljanstvo neke od EU zemlje ili CRO.

A jel ce opet da se formira Austrougarska...mislim, kad svi ti tvoji rodjaci dobiju pasos EU?

Bilo bi lepo, da Srbija opet nekog mlati u ratu...fali nam da i mi nekoga bijemo opet 8)

imat ces veliku sve srbe u istoj drzavi... jedino ce ovi carinici da ostanu bez posla... lol

lupetas, Srbi su i ljudi koji su imigrirali twisted

Ако Србија и уђе у ЕУ, тебе ће протерати са своје територије, као Французи цигане са 200 евра. lol

malo si se zaebao drugar.
ne zato sto si zatucan, vec zato sto su tvoji zatucani roditelji znali da te stvore samo ovakvog.
sta beshe tema.... roll

Zbog čega ga voliš...............Smile))

ja mog volim jer mene vole zbog njega oops

p.s. nije valjda da sam opet bezobrazan
znaci moram da izmislim nesto... lol

ma ne moras lol

ne zato sto si zatucan, vec zato sto su tvoji zatucani roditelji znali da te stvore samo ovakvog.

аристократско држање правог хабзбурговца lol
Пријатељ ми је Платон, ал ми је већи пријатељ Брајана Бенкс.
sta beshe tema.... roll

Zbog čega ga voliš...............Smile))

ja mog volim jer mene vole zbog njega oops

p.s. nije valjda da sam opet bezobrazan
lol lol lol

p.s. pazim se ja! 8)
Cekajte, idem i ja!!!

аристократско држање правог хабзбурговца lol

pa, drzi se!
Nemo' Mico da demoralises co'eka! Nije on kriv sto nema plave oci i nije penNder! lol
Cekajte, idem i ja!!!

Ако Србија и уђе у ЕУ, тебе ће протерати са своје територије, као Французи цигане са 200 евра. lol

Srbija ce pre da udje u AU (africku uniju)... 8)
način hoda, ulazak dotičnog u prostoriju, pogled, držanje, priča koju ima,...i ostali ali polako ....ovo je na ne prvu loptu wink wink
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:49 am.