Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

jos je rano za kupanje
**jos uvek sam ziv**
Ovo je prica bez kraja... Ali ko mi kaze da bez para moze da uradi isto kao onaj sa parama neka jede g...a . Iskusio sam to mnoooogo puta. Probao sam da se ponasam kao srednji sloj I ispusio sam u vise navrata ali sa dobrim, skupim kolima (motorm da ne pricam)vrata su uvek otvorena tako da smo ovu pricu doktorirali. Jos jednom si izvinjavam 0,000000001 promilu normalnih devojaka...
Poslednja izmena Oktobar 16, 3:37 pm od nesa011.
Pobeci negde daleko sto dalje...
nesa011 kaže...

Ovo je prica bez kraja... Ali ko mi kaze da bez para moze da uradi isto kao onaj sa parama neka jede g...a . Iskusio sam to mnoooogo puta. Probao sam da se ponasam kao srednji sloj I ispusio sam u vise navrata ali sa dobrim, skupim kolima (motorm da ne pricam)vrata su uvek otvorena tako da smo ovu pricu doktorirali. Jos jednom si izvinjavam 0,000000001 promilu normalnih devojaka...

Sada, ako sam dobro pročitala između redova, znači ti imaš para?! To si hteo reći ili sam opet pogrešno pročitala?!
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

Sada, ako sam dobro pročitala između redova, znači ti imaš para?! To si hteo reći ili sam opet pogrešno pročitala?!

Iii da li si deda i da li si u penziju? I dajboze pred mresku tesko tebi? lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Violeta kaže...

vi mora da ste Robert lol

Ti si ludaaaaa Smile

To je Bobi mrgreen
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:21 pm.