Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Marchosias, a ko te naljutio toliko?
MARCHOSIAS, ne mozes da izbrises profil na forumu, vec na sajtu "Upoznavanje". Ako odes na svoj profil videces tu opciju. Profil ce ti biti obrisan, mozda ne istog momenta, ali u roku od 24h. Samim tim ce ti biti obrisan profil i na forumu. Smile
svaka budala ima svoje veselje, pa evo mnogi ce se veseliti, da im ne kvarim zabavu
:D

Tata ti je budala! 8)
MARCHOSIAS, ne mozes da izbrises profil na forumu, vec na sajtu "Upoznavanje". Ako odes na svoj profil videces tu opciju. Profil ce ti biti obrisan, mozda ne istog momenta, ali u roku od 24h. Samim tim ce ti biti obrisan profil i na forumu. Smile

evo idem da probam hvala
svaka budala ima svoje veselje, pa evo mnogi ce se veseliti, da im ne kvarim zabavu
:D

Tata ti je budala! 8)

moj tata je pod zemljom, hvala ti na vredjanju

Ona bre staraca smara druge ljude, a ti ako nisi u toku, procitaj prvo ostale teme 8)

lepo sam pisala o svojim mislima, osecajima, strahovima, o svemu sto volim, nikoga nisam povredila ni recima ni mislima,
i teme su bile lepe i dobre, ali treba imati stomak za ovo.

Ti lizi dupe Hrvatima!

Ona bre staraca smara druge ljude, a ti ako nisi u toku, procitaj prvo ostale teme 8)

Posto vidim da ti je kultura na nivou, a ja ne zelim da se spustam na tvoj kulturni nivo... ________________________
Kad neko kune moje mrtve roditelje,
na to tesko se ostaje hladan. Neka, nema veze, moje srce je cisto, u njemu nema mesta mrznji.

lepo sam pisala o svojim mislima, osecajima, strahovima, o svemu sto volim, nikoga nisam povredila ni recima ni mislima,
i teme su bile lepe i dobre, ali treba imati stomak za ovo.

Opusteno samo, nemoj da te pogadjaju neki "ljudi".
Hvala ti na podrsci,
smatrala sam da sam normalna osoba, ali ovo nisam jos dozivela.
Hvala ti na podrsci,
smatrala sam da sam normalna osoba, ali ovo nisam jos dozivela.

Ja sam nov ovde, dva dana skoro, ne znam ko je kakav, mada za pojedince odmah vidis, ti si verujem malo duze, ali zar treba zbog pojedinaca da odes?
Pa zar se nekome mrtvi otac kune, ja razumem da ljudi ima raznih, ali u masi profila, mislim da je osnovno postovanje najvaznije. I neki normalan odgoj.
Sala je jedno, ali duboko vredjanje je nesto sasvim drugo.
U drustvu od hiljade ljudi treba se znati ponasati na koliko toliko uljudan nacin.
Povlacim sve sto sam do sada rekla, neka sve moje padne u zaborav.
Ionako sam okarakterizirana kao jedna ogromna NULA.
dobrih ljudi ima mnogo, i lepo vas je citati, od svakoga se ponesto i nauci.
A profil cu pokusati da obrisem, ako uspem, naravno.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:50 pm.