Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

svaka budala ima svoje veselje, pa evo mnogi ce se veseliti, da im ne kvarim zabavu
:D

Tata ti je budala! 8)

moj tata je pod zemljom, hvala ti na vredjanju

Zabole me! Sad hoces foru SAZALJENJA kravetino smrdljiva!

To kod mene vise ne pali, za ono sto si dole uradila, jebacu ti mamu licno.

Pazi sad!

Gordanini brojevi telefona 00385 955336739 a drugi broj je
00385 995737333 one koje stvarno interesuje ce nazvati i videti da si to ti..

Ti ces se naravno maziti, sa pogresnim kurvinim glasom, kao sto si i meni i tvrdices da si sa Dejanom vec 5! godina u vezi..
Da ga ti hranis..
I kako ti je obecao brak..
Tebi, jadnoj -iako on mrzi Hrvate- i sraces da ti je obecao BRAK iako si starija od njegove mame!
Iako si udata!
Radi u obicnoj Banki HDZ-a i misli da je car!
Poserem ti se usta!

Ovo ti je za uspomenu na pravu Bosanku!

Izabrala si pogresnog protivnika. 8)

lol lol lol
Slavimo Grcki Buzuki!!!

Hopaaaa!!!!

Jamas! lol lol lol

lol lol lol
Ne zna o cemu govoris, mislim da fantaziras, i mislim da se samo zapetljavas sve dublje,
ali to je tvoj izbor.
Moja savest je cista ko rosa.
Ali ko sto rekoh, odlazim, pa vladaj ovde, kad drugde ne mozes.
Marchosias, a ko te naljutio toliko?

Ti lizi dupe Hrvatima!

Ona bre staraca smara druge ljude, a ti ako nisi u toku, procitaj prvo ostale teme 8)

Posto vidim da ti je kultura na nivou, a ja ne zelim da se spustam na tvoj kulturni nivo... ________________________

8)
Ma neka te, vidis da ti je ova tema interesantna, ne volimo mi bas mnogo one njanjave i osecajne teme.... lol lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Pa zar se nekome mrtvi otac kune, ja razumem da ljudi ima raznih, ali u masi profila, mislim da je osnovno postovanje najvaznije. I neki normalan odgoj.
Sala je jedno, ali duboko vredjanje je nesto sasvim drugo.
U drustvu od hiljade ljudi treba se znati ponasati na koliko toliko uljudan nacin.

8)
Moderatori na ovom forumu su izvanredni,
dozvoljava se kletva i sve vredjanje koje postoji.
Ja bih samo molila uputu kako da se obisem. Hvala
neka Nato, oladi pusku malo... wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile

Ti lizi dupe Hrvatima!

Ona bre staraca smara druge ljude, a ti ako nisi u toku, procitaj prvo ostale teme 8)

Posto vidim da ti je kultura na nivou, a ja ne zelim da se spustam na tvoj kulturni nivo... ________________________

Sramota, u ime Srpske slave, TI, obican seljak da uzimas TUDJE SLAVNO IME!

Ja na to imam pravo ali takvi jadnici, izdajice, NE!

a ja ti se izvinio na private sto se umesah... ok, ti imas pravo, ja nemam, a verujem da ne znas ni 3 recenice o Srbskoj istoriji, ali ok. Da ne ulazim u raspravu vise, uzivaj :D
Ma neka te, vidis da ti je ova tema interesantna, ne volimo mi bas mnogo one njanjave i osecajne teme.... lol lol

lol lol lol

Samo okreni broj, sutra je nedelja, znaces da je ona!

Moji preci nisu uzalud ono sto jesu. To su geni. 8)

lol lol lol
Ne poznajem ni jednu ni drugu i nije mi jasno zasto moramo da citamo ove bljuvotine. evil

Eh bila su to dobra vremena kada nam je tu bio Kralj, kod njega smo bar znali sta mozemo da ocekujemo wink lol

Ti lizi dupe Hrvatima!

a ja ti se izvinio na private sto se umesah... ok, ti imas pravo, ja nemam, a verujem da ne znas ni 3 recenice o Srbskoj istoriji, ali ok. Da ne ulazim u raspravu vise, uzivaj :D

8)
Moderatori na ovom forumu su izvanredni,
dozvoljava se kletva i sve vredjanje koje postoji.
Ja bih samo molila uputu kako da se obisem. Hvala

Napusi se bre, zabole me za tebe i ko ce da te brise!

Dao Bog pa te on izbrisao zauvek.

Ti lizi dupe Hrvatima!

Sramota, u ime Srpske slave, TI, obican seljak da uzimas TUDJE SLAVNO IME!

Ja na to imam pravo ali takvi jadnici, izdajice, NE!

Bolje mi se skloni, ja recitator u Beogradu na TV 1989 ne znam Srpsku Istoriju?

Ti ces da mi kazes???

Ja se sastojim od krvi i mesa od onih koji su branili Srbiju, i ti ces slinavko meni to da kazes?

Takvi kao ti su izdajice.

Bolje se ne mesaj!

Nisam ni imao namere dok nisi vredjala... a ti sada recitatoru moj, zapitaj se da li vise znas ti ili neko ko je zavrsio istoriju, i diplomirao na temu "Nemanjici i Srbija od XII veka". No nebitno, hajde da ne nastavljamo ovu glupost, ne vredjaj me i sve je ok :D
MARCHOSIAS, ne mozes da izbrises profil na forumu, vec na sajtu "Upoznavanje". Ako odes na svoj profil videces tu opciju. Profil ce ti biti obrisan, mozda ne istog momenta, ali u roku od 24h. Samim tim ce ti biti obrisan profil i na forumu. Smile

Vocka, hvala ti, ja sam probala, ali nigde nema opcija brisanje profila.
Izvini, ja nisam na forumu cesto, pa nisam bas veliki strucnjak za sve ovo........... uspecu verovatno nakon vise pokusaja.
Ipak hvala
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:35 pm.