Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ja sam htela da upoznam nove, zabavne ljude, ali kad sam stigla svi, koji su mi pisali, kazu "pazi, profili su lazni"... Kako onda da prepoznas ko je pravi lik, a ko su "fijuci"? Smile

To sto neko ima vise nickova ne znaci da su lazni. lol lol lol

Na primer Kralj. Kako god da se nazove, cim pocne da kucka mi vec znamo ko je, nema greske lol lol lol

A ima i nickova koje dele vise osoba, pa ti sad vidi roll

E ovo prvi put čujem.... a kako si ti tako dobro upućen? Tongue lol
Manu, ae da podelimo tvoj nick. Smile

Moze, al' ce onda i More da dodje po svoj deo, a mozda i jos po neko i onda ce to da bude zurka lol lol lol
Pa, ak' ne volis bas gomilu, mozemo da podelimo moj nick. lol

Imam dobar izvor informacija Tongue
Pa, ak' ne volis bas gomilu, mozemo da podelimo moj nick. lol

Moze, ali i kod tebe ce da bude zurka lol lol lol
Ne smem da otkrijem izvore Tongue

Sve je veoma poverljivo lol lol lol

Meni ne treba izvor informacija, ovo je informacija iz prve ruke. Moje! :D
Upoznala sam "slobodnog" muškarca (iz Beograda) sa kojim sam kuckala i chatovala i na kraju je došlo do upoznavanja u 4 oka.
Pošto sam mu se dopala i stvarno "opravdala" svoj nick, ona-prava, priznao mi je da je 8 godina u braku a da je isti nick koristio njegov "oženjeni" kum iz Šapca.
Obojica godinama "kruže" ovim sajtom, jednim nickom i varaju svoje žene godinama........

Nije isključeno da je još uvek ovde i da sam opet imala kontakt sa njim, a da ne znam - vuk dlaku menja...... Tongue Tongue

Interesantno je još, što mi je rekao pravo ime, prezime, gde radi, gde "tačno" živi u Sremčici (mislim, BeOOgradu Tongue ) i što me je par puta zvao sa kućnog broja...

Imala sam sreće :D ne, zato što mi je to priznao, već zato što mi se uoooopšte nije dopao - bio je dobro ugojen sa pozamašnim gronikom i imao je tako loše veštačke zube i tirkiz plave oči.... a ja to stvarno ne volEm!!! cry cry

To se zove sreća u nesreći - il' volEš il' ne volEš! lol

Upoznala sam "slobodnog" muškarca (iz Beograda) sa kojim sam kuckala i chatovala i na kraju je došlo do upoznavanja u 4 oka.
Pošto sam mu se dopala i stvarno "opravdala" svoj nick, ona-prava, priznao mi je da je 8 godina u braku a da je isti nick koristio njegov "oženjeni" kum iz Šapca.
Obojica godinama "kruže" ovim sajtom, jednim nickom i varaju svoje žene godinama........

Nije isključeno da je još uvek ovde i da sam opet imala kontakt sa njim, a da ne znam - vuk dlaku menja...... Tongue Tongue

Interesantno je još, što mi je rekao pravo ime, prezime, gde radi, gde "tačno" živi u Sremčici (mislim, BeOOgradu Tongue ) i što me je par puta zvao sa kućnog broja...

Imala sam sreće :D ne, zato što mi je to priznao, već zato što mi se uoooopšte nije dopao - bio je dobro ugojen sa pozamašnim gronikom i imao je tako loše veštačke zube i tirkiz plave oči.... a ja to stvarno ne volEm!!! cry cry

Nista novo. Uobicajeno za ovaj sajt roll
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.

Nista novo. Uobicajeno za ovaj sajt roll

bilo je to pre 2 godine, i na nesreću, Lover, u pravu si :|
ma masu njih sam upoznao...

no, danas je po prvi put jedna dama dosla meni...
iako nas je oluja uhvatila na strandu, proveli smo divno popodne...

:D :D :D
ma masu njih sam upoznao...

no, danas je po prvi put jedna dama dosla meni...
iako nas je oluja uhvatila na strandu, proveli smo divno popodne...

:D :D :D

:D još jedan od dokaza da su žene i iskrenije i hrabrije!!!

srećno! Smile
ne znam da li su iskrenije ili hrabrije...

cinjenica jeste da su me neke zavlacile mesecima dok sam shvatio da se u stvari nikada nece pozeleti upoznati, samo hrane svoju sujetu i igraju se flerta...

neke jesu hrabre, one koje veruju u sebe!

hvala!
:D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:58 am.