Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ne znam da li su iskrenije ili hrabrije...

cinjenica jeste da su me neke zavlacile mesecima dok sam shvatio da se u stvari nikada nece pozeleti upoznati, samo hrane svoju sujetu i igraju se flerta...

neke jesu hrabre, one koje veruju u sebe!

hvala!
:D

:D wink
Uopste je rizicno to upoznavanje 1 na 1. Jedino bih mogla da se vidim u takvoj varijanti sa nekim forumasem. Ko zna kako se sve ljudi predstavljaju, a sta su ustvari. Internet je idealan za devijantne licnosti.
Na svu srecu ima i OK osoba, sto se uverismo, bar mi sto smo se upoznali ovde na forumu, a i van foruma. wink
Uopste je rizicno to upoznavanje 1 na 1. Jedino bih mogla da se vidim u takvoj varijanti sa nekim forumasem. Ko zna kako se sve ljudi predstavljaju, a sta su ustvari. Internet je idealan za devijantne licnosti.
Na svu srecu ima i OK osoba, sto se uverismo, bar mi sto smo se upoznali ovde na forumu, a i van foruma. wink

Voćkice, a u čemu je bit "takvog" upoznavanja o kome ti govoriš?

Ljudi se upoznaju i slučajno i iz raznoraznih razloga, na raznoraznim mestima.... poEnta je samo šta KO šta očekuje, čemu li se... nada... ima li taktike ili...... ili..... a 1 na je jedino pravo upoznaavanje!!!!

Rizično je sve, ni "forumaši" nisu sigurni, šta misliš da ovde nema tih "dvostruko ili polidevijantnih" ličnosti???
Ja podržavam voćku, ljudi koje odavde upoznah su sve osobe koje su mi život učinile lepši, sjajni!!!!

Sad, ima onih koji će ostati samo na net komunikatorima, ali takav je život, ili vreme, ili razdaljina ili volja nedostaje da bi se upoznali, i to je sasvim Ok... pa ne može svako da odgovara svakome....

Ljudi se upoznaju i slučajno i iz raznoraznih razloga, na raznoraznim mestima.... poEnta je samo šta KO šta očekuje, čemu li se... nada... ima li taktike ili...... ili..... a 1 na je jedino pravo upoznaavanje!!!!

Rizično je sve, ni "forumaši" nisu sigurni, šta misliš da ovde nema tih "dvostruko ili polidevijantnih" ličnosti???

Nije nikakva bit, samo je opustenije i sigurnije. Obicno se ljudi vidjaju grupno, prica se, sali se i ako se izrodi neka simpatija odmah si nacisto ko je ko i ko je sta. Nema lazi, nema prevare.

Naravno da se ljudi upoznaju na raznim mestima, ali tada si u startu nacisto s kim imas posla, pa se lepo povuces. Ne mislim na ozenjene, udate i sl. vec na neke devijantne tipove. Poznanstvo preko NET-a ponekad moze da bude mac sa dve ostrice. U svakom slucaju treba biti oprezan.
Svaki novi vid komuniciranja poput ovog "netovskog" po prirodi svojoj, nudi nove mogućnosti ali i ograničenja... U skladu sa time se treba i ponašati... Očekivati nešto više od samog komuniciranja i razmene mišljenja je preanbiciozno, jer puni doživljaj se može imati tek kada se mnogi elementi poklope. Naravno, tu su oni vizuelni pa i materijalni (nažalost)... To je baza prijateljstva, razumevanje i prihvatanje...
Najzad, mi imamo jako malo slobodnog vremena i veoma ograničeno prostorno kretanje da bi se uklapali u neka nova prijateljstava, potaknuta slagalicom rečenica koja su razbačena po nekim temama i često puta izrečene stvari ne oslikavaju precizno osobu koja piše...
Neobavezujuća nota koja se provlači kroz naše tekstove, samo nam daje viši nivo sloboda da se šarolikije izražavamo i to je sve... To ipak nije slika stvarnih stvari i osobina...

Ako me pitate dali je moguće ovde steći nekog ko ti je srcu drag...? Odgovor bi bio: "Da , verujem..." Ali to je polje imaginacije... Nije stvarnost, ipak... S' dužnim poštovanjem, to je samo vešto iskonstruisana elktronsko-komunikaciona igranka koja će nas pre ili kasnije zasititi...

Čast izuzecima koji su uspeli od toga da naprave nešto više...

wink
Pošto sam mu se dopala i stvarno "opravdala" svoj nick, ona-prava

E ovo je skromnost... lol

a da je isti nick koristio njegov "oženjeni" kum iz Šapca.

1.To znaci da kum nije ozenjen posto je pod navodnicima?
2.Sto koriste isti nick?Pirocanci? lol

Sremčici (mislim, BeOOgradu Razz )

Mozda je ovo malo neukusno...a u krajnjem slucaju nije mnogo ni bitno... roll

Imala sam sreće Very Happy ne, zato što mi je to priznao, već zato što mi se uoooopšte nije dopao - bio je dobro ugojen sa pozamašnim gronikom i imao je tako loše veštačke zube i tirkiz plave oči.... a ja to stvarno ne volEm!!!

To je prava sreca...mogla si da unistis srecu devojacku... Tongue

još jedan od dokaza da su žene i iskrenije i hrabrije!!!

Da li je rec o hrabrosti ili nepromisljenosti? roll

U druzenju,zezanju,opustanju,ubijanju vremena...
Pošto sam mu se dopala i stvarno "opravdala" svoj nick, ona-prava

E ovo je skromnost... lol

a da je isti nick koristio njegov "oženjeni" kum iz Šapca.

1.To znaci da kum nije ozenjen posto je pod navodnicima?
2.Sto koriste isti nick?Pirocanci? lol

Sremčici (mislim, BeOOgradu Razz )

Mozda je ovo malo neukusno...a u krajnjem slucaju nije mnogo ni bitno... roll

Imala sam sreće Very Happy ne, zato što mi je to priznao, već zato što mi se uoooopšte nije dopao - bio je dobro ugojen sa pozamašnim gronikom i imao je tako loše veštačke zube i tirkiz plave oči.... a ja to stvarno ne volEm!!!

To je prava sreca...mogla si da unistis srecu devojacku... Tongue

još jedan od dokaza da su žene i iskrenije i hrabrije!!!

Da li je rec o hrabrosti ili nepromisljenosti? roll

U druzenju,zezanju,opustanju,ubijanju vremena...

Pošto si u "Iignore" listi, navalio da komentarišeš moj profil. I ovde me "nalaziš"!!!
Baš ti se dopadam! lol

Kad bi malo mućnuo glavOM, možda bi razumeo zašto sam baŠ onako iskarikirala priču...

Na tvoje analize - aluzije, primedbe ili podsmehe citata mojih odgovora, ako opet navališ, kao što znaš, neću više odgovarati...

cuo sam svasta lose i za neke relativno poznate forumase. wink

moje najrizicnije upoznavanje na nevidjeno, posle par promenjenih poruka me odvelo do jedne divne advokatice, tako da ne verujem u rizik...
treba se sresti na javnom mestu, gde ima ljudi i to je to...
wink wink wink

Pošto si u "Iignore" listi, navalio da komentarišeš moj profil. I ovde me "nalaziš"!!!
Baš ti se dopadam! lol

Kad bi malo mućnuo glavOM, možda bi razumeo zašto sam baŠ onako iskarikirala priču...

Na tvoje analize - aluzije, primedbe ili podsmehe citata mojih odgovora, ako opet navališ, kao što znaš, neću više odgovarati...

Priznajem... dopadas mi se...wink

Iskreno sam se odusevio kad sam te video ovde.Treba cesce da pises,mnogima ces biti zanimljiva za citanje...
E sad,po broju postova bih rekao da si ti mene nasla,ali to je tehnicko pitanje,nije uopste bitno...

Nego,nesto mi nije logicno...zar zadrigli ozenjeni baja iz Sremcice nije trebao da precuti da je ozenjen i pokusa da iskoristi tvoje ustreptalo srce devojacko?Sta ako je pomislio:"Boze,pa ja i nisam toliko grdan..."A mozda uopste nije ozenjen,nego mu je to bio izgovor da se casno povuce? Tongue lol

Nemoj bas sad da se zaustavis u pisanju...13-ti post je baksuzan... wink

Ja svuda reklamiram tvoj profil kao najoriginalniji zenski profil a ti tako... Unhappy

p.s.A sto ti se mesaju mala i velika slova?Zeza tastatura ili... lol lol
Ja podržavam voćku, ljudi koje odavde upoznah su sve osobe koje su mi život učinile lepši, sjajni!!!!

Sad, ima onih koji će ostati samo na net komunikatorima, ali takav je život, ili vreme, ili razdaljina ili volja nedostaje da bi se upoznali, i to je sasvim Ok... pa ne može svako da odgovara svakome....

Ne znam sta mi je danasKE, da se stalno slazem sa tobom??? shock Tongue :D

cuo sam svasta lose i za neke relativno poznate forumase. wink

moje najrizicnije upoznavanje na nevidjeno, posle par promenjenih poruka me odvelo do jedne divne advokatice, tako da ne verujem u rizik...
treba se sresti na javnom mestu, gde ima ljudi i to je to...
wink wink wink

naravno da si u pravu!
ne upoznaješ se sa svakim sa kim razmeniš poruku, dve... pet, ali je činjenica da svako poznanstvo vuče određeni rizik!
ne verujem u slatke poruke, sms porukice ili varljivi glas preko žice...kad želim poznanstvo, uvek idem 1 na 1 - idem do kraja.
da vidim, da se uverim...ili još malo proverim....
ishod nije uvek isti...

ali.....
iz svog iskustva, potpisujem, da je ovde, pored oženjenih muškaraca, najviše je usamljenih ljudi, željnih ljubavi i pažnje.
zato što nemaju kome to da kažu ili se stide da to sami sebi priznaju, kriju iza posebno biranih nickova i oblače drugu kožu..
bolju, tamaniju, prijatniju...
i žive drugi život - virtualni...
dal' u klubu, cafeu, na chatu... forumu ili na samom sajtu, nebitno je - zabava tek počinje....

a dal' je to samo zabava...ili prvi, ozbiljni simptomi devijacije bilo koje vrste?

niko ne razmišlja o tome !
a dal' je to samo zabava...ili prvi, ozbiljni simptomi devijacije bilo koje vrste?

niko ne razmišlja o tome !

i ti si ovde? lol lol wink

sto ? zabava ili prvi simptom devijacije ? lol lol
A ima i nickova koje dele vise osoba, pa ti sad vidi roll

E ovo prvi put čujem.... a kako si ti tako dobro upućen? Tongue lol

Imam dobar izvor informacija Tongue

Meni ne treba izvor informacija, ovo je informacija iz prve ruke. Moje! :D
Upoznala sam "slobodnog" muškarca (iz Beograda) sa kojim sam kuckala i chatovala i na kraju je došlo do upoznavanja u 4 oka.
Pošto sam mu se dopala i stvarno "opravdala" svoj nick, ona-prava, priznao mi je da je 8 godina u braku a da je isti nick koristio njegov "oženjeni" kum iz Šapca.
Obojica godinama "kruže" ovim sajtom, jednim nickom i varaju svoje žene godinama........

Nije isključeno da je još uvek ovde i da sam opet imala kontakt sa njim, a da ne znam - vuk dlaku menja...... Tongue Tongue

Interesantno je još, što mi je rekao pravo ime, prezime, gde radi, gde "tačno" živi u Sremčici (mislim, BeOOgradu Tongue ) i što me je par puta zvao sa kućnog broja...

Imala sam sreće :D ne, zato što mi je to priznao, već zato što mi se uoooopšte nije dopao - bio je dobro ugojen sa pozamašnim gronikom i imao je tako loše veštačke zube i tirkiz plave oči.... a ja to stvarno ne volEm!!! cry cry

To se zove sreća u nesreći - il' volEš il' ne volEš! lol

Eto vidis sta se desava, a sa mnom nisi htela ni kafu da popijes lol lol lol
Ja mislim Manu da ona tacno zna sta nece.....

Ali zato jbn ne zna sta hoce Unhappy
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:36 am.