Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ko, je l' ja?! shock

Sory, nisam hteo tebi... wink
Znadem, samo sam htela da te bocnem... oops

p.s. Nego, ostavi' ti ja jedno pitanje neki post ranije? wink
Help desk im postao premali pa su počeli da se šire po forumima... Domišljato nema šta... lol lol lol

Ajd', pojasni mi koja je svrha ovoga?

Unutar programskih informacionih servisa, postoji određena grupa info-programera koja pravi (ajd' da kažemo) programske pakete za prevazilaženje određenih problema (sve što je čo'ek napravio ima neku zvrčku ili kvar koji se vremenom pojavi)... E onda počinju ove besomučne procedure kojim se ispravlja "kriva Drina"...

Jasno ? wink
Malo... wink

Meni deluje da ove besomucne procedure "iskrivljuju Drinu"... 8)
Malo... wink

Meni deluje da ove besomucne procedure "iskrivljuju Drinu"... 8)

Ma ovo je čist bezobrazluk... evil
Onaj Bogibatina je mala maca spram ovih... wink
lol lol lol Da znas...

Sta mene briga, ja i onako sutra odo' na jos 10tak dana odmora, pa se nadam da ce se ova agonija zavrsiti dok se ja vratim... Tongue
Daće bog da se sami ubogalje i da nam rasčiste ove stranice...

P.S. Prijatan odmor ti želim, Amelijo... wink
Hvala, lepo se zabavljajte i uklonite ove necastive sile... wink
Hej, Ameli, zelim vam lep odmor. :D
Blago tebi...
Ne razumem se bas u te stvari, pa da li moze neko da mi objasni, da li je to automatski spam ili to ipak neko radi namerno (iza nicka postoji osoba)?
A zasto bi sam svoje teme spamovao roll Msm ne razumem se bas u to
Ne razumem se bas u te stvari, pa da li moze neko da mi objasni, da li je to automatski spam ili to ipak neko radi namerno (iza nicka postoji osoba)?

Iza svih tih nickova stoji jedna osoba sa jednim programom. Svi su na isti kalup, i pišu poruke na isti kalup...tipičan automatski ili polu-automatski spam :x
verujem da nije ni klasicni spam, i da ta ``inteligencija`` i nije svestan da postojimo.

americki je server, kostur foruma je verovatno konfekcijski, neko se zeza serverom...
Ja imam osecaj, da neko namerno sabotira, sa nekim ciljem, jer to se do sada nikada nije desavalo.
Zivi bili pa videli.
Ja imam osecaj, da neko namerno sabotira, sa nekim ciljem, jer to se do sada nikada nije desavalo.
Zivi bili pa videli.

I ja sam mislio, ali nije... roll

Masovna pojava, i na nekim stranim forumima, koji ne koriste novije metode zastite Capcha i sl.
Da popizdis samo... evil evil evil

Ja postujem na ovom i jos jednom stranom, i ko za klinac...Grrrrr...

Jedino resenje je da se vlasnik/amdin, izbekelji za neku kintu i angazuje nekog ko ce implementirati Captcha u registraciju za forum, a onda da malo nadgleda i brise profile spambotova, jedno 200 e minimum, i dosta posla, a s obzirom da je marketing na sajtu nula, Karate Okinava, bez smislenih reklama, i sa praznim (u zadnje vreme) glavnim prozorom, ne verujem da donosi prihod koji bi opravdao investiciju.
Ovaj sajt mora da donosi dosta hitova dnevno, i ne razumem zasto ne implementira Google AdSense ako nista drugo, umesto da se oslanja na prevaru sa nepostojecim SMS ribama...
Admine...Kolko pare sajt? wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:49 pm.