Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Admine, nisam mogao a da ne primetim da tema: Impotentan muskarac, sadrzi trojanca

Ko je otvorio, pa je kliknuo, nek se pomoli!

roll

avast! blocked you from visiting an infected webpage

Infection Details

URL: http://www.upoznavanje.net/forum/viewtop...
Process: file://C:\Program Files\Google\Chrome\Ap...
Infection: phpTonguebot-S [Trj]
Warn your friends to avoid this website

Infection Details

Nesto si kaz'o? roll roll roll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
'ej ti crazy...prestini da budes crazy-ji od mene, i uspori malo... Tongue lol lol lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
ne mož, ufatio ga neizdrž..............Smile))
nego reko kad je vec Admin tu mogla bi da obrise i ovu "dragana011" jer je isti spam u pitanju twisted
Zasto trojanac? Možda je trojanka. I to ova "blondina", antičke ljepote. Hihihi, sorry, morao sam da primjetim.
Zasto trojanac? Možda je trojanka. I to ova "blondina", antičke ljepote. Hihihi, sorry, morao sam da primjetim.

jajce bRez kobaje aj oladi malo ok lol
Admine, nisam mogao a da ne primetim da tema: Impotentan muskarac, sadrzi trojanca

Ko je otvorio, pa je kliknuo, nek se pomoli!

roll

Infection Details

shock shock shock odeh ja ov'len!

Ja i dalje nis' ne kontam Unhappy
Cekajte, idem i ja!!!
Prije ovog sajta bio sam na preko 20 foruma. Nigdje se nisam zadržavao. Uvijek bi me banovali 3. dan (rekord drži jedan hrvatski sajt - 5 sekundi). Ovdje sam već četvrtu godinu. Hvala draga adminka što si prepoznala istinski kvalitet.
Prije ovog sajta bio sam na preko 20 foruma. Nigdje se nisam zadržavao. Uvijek bi me banovali 3. dan (rekord drži jedan hrvatski sajt - 5 sekundi). Ovdje sam već četvrtu godinu. Hvala draga adminka što si prepoznala istinski kvalitet.

Ma nema problema, samo reci... Ako je to potrebno?! roll
Adminka
Imam jedno pitanje za admina/adminku...

Zasto se ne postupa kad se neki profil prijavi zbog uznemiravanja?
Naime ovi "spameri" ( iako ja znam tko se krije iza njih), salju poruke istog sadrzaja kao i na forumu?. Zar to nije dovoljan razlog za banovanje ili mozda stitite njih? wink lol

Ma nema problema, samo reci... Ako je to potrebno?! roll
Mislim da je to nepotrebno i da bi bio nenadoknadiv gubitak za ovaj forum. Osim toga, ja sam uvijek podržavao vaš stil administriranja. Volim dame čvrste ruke.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:55 pm.