Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Imam jedno pitanje za admina/adminku...

Zasto se ne postupa kad se neki profil prijavi zbog uznemiravanja?
Naime ovi "spameri" ( iako ja znam tko se krije iza njih), salju poruke istog sadrzaja kao i na forumu?. Zar to nije dovoljan razlog za banovanje ili mozda stitite njih? wink lol

Naravno, stitim ih kako bi sto vise postova okacili pa onda uzivam brisuci ih... idea Svaka prijava se proveri i ukoliko je opravdana onda se nalog brise.
Adminka
Hvala na odgovoru, no ocito niste nasli za shodno da obrisete profil koji mi je poslao nekih 10 poruka enormno dugackih, kopiranih mozda 5-6 puta, istog sadrzaja kao sto je slao i na forumu...
Hvala na odgovoru, no ocito niste nasli za shodno da obrisete profil koji mi je poslao nekih 10 poruka enormno dugackih, kopiranih mozda 5-6 puta, istog sadrzaja kao sto je slao i na forumu...

Profil Administratory je odavno uklonjen, cak i pre vase prijave.
Adminka

E nije, jer nakon moje prijave jos je celo vece spamovao po forumu.
Ne znam cemu sluze lazi i izmotavanja.
Ovo bi trebalo biti mesto za druzenje i zabavu, ali ocito to Vama nije u interesu.
Svadjama, provokacijama i spamerima dobivate na posjecenosti.
Znam o cemu pricam, tako da meni ne mozete prodavati maglu.

Sorry, ostra sam, no VI takvo sta i zasluzujute, jer jedan admin sajta trebao bi daleko vise provoditi vremena ovde nego sto to VI radite.

E nije, jer nakon moje prijave jos je celo vece spamovao po forumu.
Ne znam cemu sluze lazi i izmotavanja.
Ovo bi trebalo biti mesto za druzenje i zabavu, ali ocito to Vama nije u interesu.
Svadjama, provokacijama i spamerima dobivate na posjecenosti.
Znam o cemu pricam, tako da meni ne mozete prodavati maglu.

Sorry, ostra sam, no VI takvo sta i zasluzujute, jer jedan admin sajta trebao bi daleko vise provoditi vremena ovde nego sto to VI radite.

Ukucate lepo nadimak u pretrazi pa vidite lepo da li JESTE ili NIJE, a stvarno ne znam ko prodaje maglu ovde i zbog cega. Prijatno.
Adminka
Ajde nek Vasa bude poslednja lol lol lol

ali ovaj put niste u pravu lol
Moonlight, tebi je spam svaka poruka u kojoj nema sexy ponuda?
Ja sam samo htela reci ako se uzima u obzir... Da je potreban neko jos kao pomocnik Vama.. Neko ko vise vremena provodi ovde i ko je bas dosta dugo na sajtu i forumu.. Neko u koga cete imati poverenja da Vam malo pomogne.. Izvinjavam se na smetnji :?
Ajde nek Vasa bude poslednja lol lol lol

ali ovaj put niste u pravu lol

Otkucali? Proverili? Na osnovu cega tvrdite da nisam u pravu? Proverite pa mi recite, da vidimo ko nije u pravu, ja iznosim cinjenice, ne pretpostavke...
Adminka
Eh, obrisali ste ga juce, a prijava isla preksinoc...cinjenica, ne pretpostavka
Eh, obrisali ste ga juce, a prijava isla preksinoc...cinjenica, ne pretpostavka

Vreme prijave nisam proverila, profil je obrisan odmah po citanju prijave, ako je oko toga nastao nesporazum onda nisam bila u pravu...

moonlight, sry...

http://youtu.be/tSCNfFRsxcY roll
Adminka
Ne trebate se ispricavati, samo malo vise vremena provoditi ovde i biti na raspolaganju korisnicima kad im to zatreba.

Nikada ne iznosim netocne podatke da bih sebe opravdala....
Не знам како се зове овај спам, али без њих би форум дефинитивно замро.
Пријатељ ми је Платон, ал ми је већи пријатељ Брајана Бенкс.
Не знам како се зове овај спам, али без њих би форум дефинитивно замро.

Od njih forumi zamru, a ne bez njih, mala korekcija ali jako bitna Wink
Adminka
a tek crnkinje auuu jes dobre samo kad bi bila istina sto pisu u porukama na profilu hehehe, ma salim se cim ugledam poruku u kojoj mi se dajem email adresa to brisem odmah, ako nekog nesto zanima ili zeli pitati ima poruke na sajt a ne da trazi mail :-P
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:54 pm.