Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Manawa kaže...

Trenutno ka da mi se znoji glava.. Al bi to bilo lijepo da nemam kosu na glavi.. Konačno bi ja bila sjajna

Ludice! Smile
Paraskeva kaže...

Ludice! Smile

:*
°°°°°¬°°°°°°°°°°°°°~ BOLJE IMATI čijuCHiyuČIju U GLAVI NEGO PRAZNO GNIJEZDO ~°°°°°°°°°°°°°¬°°°°°
Paraskeva kaže...

Sada super kada znam da mi je Manawica dobro.

Smile
ߘ
Ee moja ti.. O kontrer.. Mislim I men je tako kad znam da si ti mi doba I veselo da jewink
°°°°°¬°°°°°°°°°°°°°~ BOLJE IMATI čijuCHiyuČIju U GLAVI NEGO PRAZNO GNIJEZDO ~°°°°°°°°°°°°°¬°°°°°
bleskasto..stvarno je ovaj snapchat dobra zanimacija za decu i veliku decu lol
Kad je raja tu~phenophantastichnowink
Kad je nema sam ko muha bez glave i Marijana bez trave
damica kaže...

Nako..

Ooo sweetie.. Možemo li mi ovdje ili evo ja ikako da pomognemo u nečemu, da raspoloženje bude drugačije?
jako dobroSmile
My heart beats only for you!!!
MelodiČno

Recimo B- Dur
Pitam se koji je ovo Film?

Plašim se da ne skrenem kao prošle godine....
Pitam se daLL sam bash posve pookla ko lubenica i ako jesam kako da baratam s time jer imam dijete.. Ne znam sta mi je gore... Da ima ludu majku ili da nema majke..
Kako god pucaju nam srca, duše a i ovo malo moga mozga isto
Pred ponedjeljak
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
brojkan kaže...

Pred ponedjeljak

Brko a si stigo, a se zalis :*
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:22 am.