Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Moj predlog: povlacenje moderatora sa postavljene duznosti :!:

'El to neko nami sad' "opipawa" pools ?

Ne bwwe da se skroz powuku,samo na rezerwne polozhaje bwwe ....xexexexe

wink wink wink

wink wink wink

Daleko od opipavanja pulsa. Iskreno da ti kazem, jeti, smucilo mi se sve. Neka bude kako bude. Sve ima svoje i sve dodje na svoje.
Meni je dobro i bez i sa moderatorima.
Mislim da su moderatori tu da skrenu paznju na odredjene provokacije i vulgarno vredjanje, kome i nije mesto na jednom forumu, gde su ljudi radi zabave i druzenja.
NE INTERESUJE ME KO, STA , KAD KAKO , JA KAZEM DA SI TI
"BR" SASVIM OK I DA TREBAS DA OSTANES TU GDE JESI ....A ZA OSTALE DA TE NE ZABOLE GUZA ....

JA MISLIM DA TREBAS DA BUDES UPRAVO TU GDE JESI

PODRZAVAM DA OSTANES TU GDE JESI.....OSTALI NEK SE PUSE wink

wink wink wink

Daleko od opipavanja pulsa. Iskreno da ti kazem, jeti, smucilo mi se sve. Neka bude kako bude. Sve ima svoje i sve dodje na svoje.
Meni je dobro i bez i sa moderatorima.
Mislim da su moderatori tu da skrenu paznju na odredjene provokacije i vulgarno vredjanje, kome i nije mesto na jednom forumu, gde su ljudi radi zabave i druzenja.

Slazhem se,samo znash i owako tje dotji do swadje saS moderatori ili bez njih,narawno ako ostane dowoljno ljudi da bi se mogli preputzawayu...ako ne tu je nash "SIMCHE" ,on to mozhe i sam....

oops oops oops
Dva dana se vec vode diskusije oko moderatora.. Smile Pa, sta se to tako drasticno promenilo, da se dize tolika prasina i fama oko toga? Smile
I sta ti znaci ono ekekeke?
jES bolestan?

Pa jedan je STUPID jbg.....

lol lol lol

Sto jes ,jes
jES bolestan?

lol lol lol

Sto jes ,jes

Ma poshtena dusha bwe,klanja swih pet namaza...al' shto woli telefon....I swaki put se fino odjawee kazhe "aj' ala' himanet" ma dusha od insana baa...
kekekekeke...
xexexexexe
twisted twisted twisted
Da predlozimo skidanje moderatora, ako vam toliko smetaju za dalje prisustvo na ovom forumu.
Svi ste se povukli, a i kad pisete, pisete s velikim nabojem negativne energije. Ko je sad tu kriv? Moderatori ili ostali clanovi?
Zar nije bolje da svi budemo isti kao sto smo bili, a ako tada dodje do nesuglasica sa moderatorima, onda ih napadati. Svi ste unpared nezadovoljni, a ne znate ni s cim ste to nezadovoljni.

Moj predlog: povlacenje moderatora sa postavljene duznosti :!:[/quote]
Jeti je nesto veceras napisao,moderator je to izbrisao,kaze ne ukusno je,tako nesto.Malo je glupo da neko od nas,sa kojim si juce pricao,danas ti kaze,ovo ne ide,moram te brisati.FOOJ:Aopet bilo je i ne izdrzivo onih zadnjih dana uz one svadje po ceo dan i noc.I ja sam primetio taj negativni naboj,zbog cega li je?
jES bolestan?

lol lol lol

Sto jes ,jes

Ma poshtena dusha bwe,klanja swih pet namaza...al' shto woli telefon....I swaki put se fino odjawee kazhe "aj' ala' himanet" ma dusha od insana baa...
kekekekeke...
xexexexexe
twisted twisted twisted

Jeti, nisam te navikla takvog.. Unhappy
jES bolestan?

lol lol lol

Sto jes ,jes

kekekekeke...
xexexexexe
twisted twisted twisted

Jeti, nisam te navikla takvog.. Unhappy

Owaj je zasluzhio uprawo to...To shto je njemu TM poslao na PVT mislim da je >nisko< ali onaj njegow "tzinizam" mi ne izlazi iz glawe,
mislio sam da obrishem komentar , ali ne mogu da pretjutim onu sramotu ...
twisted twisted twisted
Da predlozimo skidanje moderatora, ako vam toliko smetaju za dalje prisustvo na ovom forumu.

Priznajem!
Na trenutak sam "bio zaveden" privlačnošću ideje o "skidanju" moderatora, ali ipak samo ženskog delaWink
(Potom sam se setio raznih avatara, pa mi se sada čini da nebi baš ništa novo saznao)

Ne znam šta je razlog "ovog stanja" na forumu, ali mislim da uzrok ipak nisu moderatori, a gotovo sam siguran da povlačenje (ili ukidanje) moderatora nebi promenilo broj postova na forumu.
I DeAlmasi izbrisao svoj profil. cry

Sta vam je bre ljudi :?: cry

DeAlmasi, ako citas, bas me interesuje tvoj razlog odlaska, ako neces ovde, napisi mail. Ti si bar uvek bio korektan.
I DeAlmasi izbrisao svoj profil. cry

Sta vam je bre ljudi :?: cry

DeAlmasi, ako citas, bas me interesuje tvoj razlog odlaska, ako neces ovde, napisi mail. Ti si bar uvek bio korektan.

Nije, Vockice. On nikada nije ni imao sliku u avataru. Smile
A, zar nije ovo s ovom putaco (X) znak da vise nemas profil. Ovi bez slike imaju samo prazan prostor. Moram da proverim, vise nisam ni ja sigurna :D oops
A, zar nije ovo s ovom putaco (X) znak da vise nemas profil. Ovi bez slike imaju samo prazan prostor. Moram da proverim, vise nisam ni ja sigurna :D oops

Nije, Vockice. Smile Ako kliknes na njegov nick videces, da njegov profil jos uvek postoji. Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:34 pm.