Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da, da, u pravu si Somebody oops Smile

Mada malo zbunjuje, jer je isto za one koji nemaju sliku i za one koji su izbrisali profil.
I DeAlmasi izbrisao svoj profil. cry

Sta vam je bre ljudi :?: cry

DeAlmasi, ako citas, bas me interesuje tvoj razlog odlaska, ako neces ovde, napisi mail. Ti si bar uvek bio korektan.

A to bi htele? A?

E nećete tako lako mene da se rešiteSmile

(doduše, promenjivo prisutan, ali teško pomerljivSmile)

Moreeeeeeee: Ni NATO pakt ne može da me oteraSmile
(mada se ponekad pokolebam kod ljudske glupostiUnhappy )

p.s.
Nije, Vockice. On nikada nije ni imao sliku u avataru. Smile

Pratiš moj rad?
Pratiš moj rad?

Naravno. Smile Sve vidim.. Wink Hajde stavi neku slicicu (ne mora, da bude tvoja) cisto, da se zna, da si medju aktivnima. Wink
Pratiš moj rad?

Naravno. Smile Sve vidim.. Wink Hajde stavi neku slicicu (ne mora, da bude tvoja) cisto, da se zna, da si medju aktivnima. Wink

Bas vala, a ne ovde da zbunjujes pojedine lol lol wink
A ja sam mislio da je dovoljno da pišem Unhappy
Ne moras svoju slici, stavi bilo sta. I ovako znamo kako izgledas lol lol
A ja sam mislio da je dovoljno da pišem Unhappy

Naravno, da je dovoljno. Wink Svako je specifican na svoj nacin. Wink Ali posto je ovaj novi izgled foruma malcice nepregledan, a i dosta je ljudi obrisalo profile...zato taj dobronameran predlog. Wink
ali ako i navratim od sada cu jedino da pisem na nichijoj zemlji da ne bih dosao u sukob sa nekim od moderatora .

dobri su ljudi ali im je duznost totalno nezahvalna .

Eh, pa sta ces ti u nicijoj zemlji ? Jedino ako si spreman na sve i svasta... Smile
Trazili smo moderatore, dobili smo ih, a, vrlo dobro znas zbog cega su ovde, prema tome....
Snaci ce se oni.... wink

Od vase finoce da povraca covek.

izvini nisam znao da si u drugom stanju!
I sta ti znaci ono ekekeke?
jES bolestan?

nista strasno ,iscrpljen sam ,pa vec mi drugi put pusis i to za redom .zao mi je ali nisam bas toliko izdrzljiv.
jES bolestan?

Pa jedan je STUPID jbg.....

lol lol lol

evo resio i jeti da mu malo kupidove bele kreme usta uleti.

sta mislis tek koliko je stjupid onaj koji pusi stjupidu?aa?
jES bolestan?

Pa jedan je STUPID jbg.....

lol lol lol

Sto jes ,jes

Ma poshtena dusha bwe,klanja swih pet namaza...al' shto woli telefon....I swaki put se fino odjawee kazhe "aj' ala' himanet" ma dusha od insana baa...
kekekekeke...
xexexexexe
twisted twisted twisted

Jeti, nisam te navikla takvog.. Unhappy

Owaj je zasluzhio uprawo to...To shto je njemu TM poslao na PVT mislim da je >nisko< ali onaj njegow "tzinizam" mi ne izlazi iz glawe,
mislio sam da obrishem komentar , ali ne mogu da pretjutim onu sramotu ...
twisted twisted twisted

u buduce kad nekog hoces da napadas onda otvori posebnu temu .

za tebe je cinizam ono kad neko odgovori ,na onakvu poruku nekom iza ledja ?

s obzirom da si resio da pusis bez cigara kao i Durok ,predlazem da otvorite temu za sutra u vece ,petak je imacu vise vremena za raspravu .

i nezaboravi da pozoves sve vas tako divne ,krasne ,hrabre i postene .ko god ima sta da mi kaze neka mi kaze tj napise na toj temi .samo vas molim da budete svi prisutni jer drukcije necu moci da odgovorim svima .
NE INTERESUJE ME KO, STA , KAD KAKO , JA KAZEM DA SI TI
"BR" SASVIM OK I DA TREBAS DA OSTANES TU GDE JESI ....A ZA OSTALE DA TE NE ZABOLE GUZA ....

JA MISLIM DA TREBAS DA BUDES UPRAVO TU GDE JESI

PODRZAVAM DA OSTANES TU GDE JESI.....OSTALI NEK SE PUSE wink

Hvala Ana, na poverenju, ali ne moze se uredjivati forum ciji ucesnici to ne zele.... ja svakako necu to da radim na silu....
><
Hvala Ana, na poverenju, ali ne moze se uredjivati forum ciji ucesnici to ne zele.... ja svakako necu to da radim na silu....
><[/quote]

Onda na kvarno. Wink
NE INTERESUJE ME KO, STA , KAD KAKO , JA KAZEM DA SI TI
"BR" SASVIM OK I DA TREBAS DA OSTANES TU GDE JESI ....A ZA OSTALE DA TE NE ZABOLE GUZA ....

JA MISLIM DA TREBAS DA BUDES UPRAVO TU GDE JESI

PODRZAVAM DA OSTANES TU GDE JESI.....OSTALI NEK SE PUSE wink

><

"BR" A STA SAM JA OVDE ZAR NISAM UCESNIK A?A?
NEMO TE BIJEM BRE!!! ZNACI KAO STO JA DAJEM GLAS TEBI DAJU I MNOGI STA ME BRIGA ZA MALOBROJNE , UOSTALOM NE BI BIO TU GDE JESI DA NIJE BILO VECINE AE KISS OD MENE !!! wink
Toliko buke oko postavljanja moderatora...a sami smo ih nedavno trazili.No dobro...svako ima pravo na svoje misljenje...Medjutim,tragedija je,sto se ne dozvoljava ni pocetak,a vec se osudjuje...Ja takodje nisam trazila to mesto,i rado cu ga prepustiti,ako neko zeli to mesto...

I jos nesto...ne smatram da je moderatorstvo bilo kakva moc,ili vlast...jer ovde moci i vlasti nema... Ovde treba da postoji,tolerancija,smisao za humer i pre svega jedna vrsta pravednosti...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:15 am.